Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzRelacje z imprez

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
CEDE 2010
 

 

 

 

25 września 2010 zakończyła się dwudziesta edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE. Po raz trzeci na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wystawa CEDE jest największym i najbardziej znaczącym wydarzeniem branży stomatologicznej w Polsce. W tym roku wystawę odwiedziło ok. 13 tysięcy* profesjonalistów związanych z branżą stomatologiczną. Stanowi to ok. 3 % wzrost w stosunku do roku 2009. Na powierzchni 18 tys. 480 m kw swoją ofertę prezentowało 300 wystawców. Oprócz wszystkich wiodących firm polskich, w wystawie wzięły udział firmy z Niemiec, Włoch, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Słowacji, Czech, Liechtensteinu, Łotwy, Estonii, USA, Chin.

Wystawie tradycyjnie towarzyszył Zjazd Zespołów Stomatologicznych.

W dziewięciu sesjach zjazdowych uczestniczyło 1380 lekarzy, higienistek i asystentek dentystycznych.

 

Odbył się również już kolejny koncert z tego cyklu organizowany przez PortalDentystyczny.pl wydaje się już stałą pozycją na mapie imprez towarzyszących największej stomatologicznej wystawie jaką są targi CEDE. Jak pokazała tegoroczna edycja dla wielu zwiedzających jest to już trwały element wystawy, sposób na zrelaksowanie się i spędzenie wyjątkowego czasu w piątkowy targowy wieczór. Serdecznie Wam za to dziękujemy. Koncert jaki zagrał Stanisław Sojka z pewnością przejdzie do historii, lecz ze swojej strony możemy Was zapewnić, iż następna impreza zostanie zorganizowana z taką samą pasją i zaangażowaniem. 

Cykl A Dental Jazz Story narodził się z naszych pasji muzycznych oraz chęci nieustannego ulepszania stworzonego Portalu, którego ulepszanie jest ciągłą przygodą i dużym wyzwaniem. To niezmierzona przestrzeń w której z Waszą pomocą realizujemy nasze marzenia, pomysły ale również podczas takich wydarzeń jak koncert Stanisława Sojki indywidualne emocje muzyczne setek ludzi. Chcemy dalej realizować te idee, zbierać jeszcze więcej muzycznych przeżyć i wspaniałych wspomnień z kolejnych edycji cyklu A Dental Jazz Story.

 

Zapraszamy za rok, pamiętajcie o nas !

 

 

 

 

 
Galeria zdjęć z  konferencji
 

 

 

 

 

 

 

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS