Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzOferty pracy

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Rodzaj oferty:
Zatrudnię / poszukuje pomoc dentystyczną
Ogłoszenie ważne do:
2021-02-28
Stanowisko pracy:
Asystentka Olsztyn
Opis stanowiska pracy:
W związku z intensywnym rozwojem Gabinetu , zapraszamy do współpracy ASYSTENKE/higienistkę. Oferujemy pracę w nowoczesnym gabinecie, wyposażonym w urządzenia najwyższej jakości (skaner 3D, mikroskop, tomograf, skaner wewnątrzustny). Jeśli praca jest dla Ciebie przyjemnością, chętnie się dokształcasz, a stomatologia jest Twoją pasją, zapraszamy do kontaktu. Masz jakiekolwiek pytania? chętnie udzielimy Ci na nie odpowiedzi! ℹ️ Wyślij swoje CV bezpośrednio na adres: gabinet@sujka.pl
Wymagania:
2-3 letnie doświadczenie w pracy jako asystentka stomatologiczna.

Aby przeglądać szczegóły ofert musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta w serwisie możesz zarejestrować się tutaj

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać