Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzOferty pracy

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Rodzaj oferty:
Zatrudnię / poszukuje lekarza dentysty
Ogłoszenie ważne do:
2019-08-31
Stanowisko pracy:
Lekarz dentysta
Opis stanowiska pracy:
„ProŽivot Centrum Stomatologie“ zaprasza do współpracy Lekarzy Stomatologów w związku z dalszym rozwojem.

Poszukujemy do pracy lekarzy dentystów do stomatologii zachowawczej w tym głównie endodoncji.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dużą bazę pacjentów oraz materiały i sprzęt wysokiej jakości.

Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów:
- posiadających prawo wykonywania zawodu,
- mile widziany tytuł Lekarza Specjalisty bądź w trakcie specjalizacji,
- z doświadczeniem w pracy z Pacjentem w zabiegach z zakresu ortodoncji stomatologicznej,
-absolwenty stomatologii.

Chętnie zatrudnimy cudzoziemców

Miejsce pracy:
Czechy, Czeskie Budziejowice 370 05, ulica M. Chlajna 1493/25.
Wymagania:
Dokładność i skrupulatność.
Potrzeba ciągłego podnoszenie kompetencji.
Motywacja do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.
Zdolność do wdrażania nowych technik terapeutycznych i technologii cyfrowych w stomatologii.
Zakres obowiazków:
Kompleksowa opieka nad Pacjentem.
Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych w „ProŽivot Centrum Stomatologie”.
Dodatkowa treść oferty:
Oferujemy :
Komfortowe stanowisko pracy.
Pracę dla lekarza 4-5 dni w tygodniu.
Elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy z możliwością noclegu.
Praca dwuzmianowa. Godziny pracy: 7 - 15 godzina i 13 - 21 godzina.
Pracę w zgranym i doświadczonym zespole lekaly.
Konkurencyjne wynagrodzenie - od 47 000 do 70 000 CZK (1 800 - 2 700 Euro) (brutto) / miesiąc.
Możliwość rozwoju zawodowego z zakresu leczenia zachowawczego, endodoncji, protetyki.
Kompleksową organizację i komfort pracy w gabinecie (zapewniamy asystę, wyposażenie, wysokiej jakości materiały stomatologiczne, obsługę administracyjną).
Możliwość ustalenia indywidualnych standardów przyjęcia pacjenta.
Wsparcie prawne w zakresie ochrony przed roszczeniami pacjentów.
Asystencja w kwestiach przeniesienia się dla ciebie i twojej rodziny na ziemię Czeską.
Asystencja w kwestii adaptacji językowej.
Pobyt w kulturalnie i infrastrukturnie rozwiniętym mieście ze świetną ekologię.

Aby przeglądać szczegóły ofert musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta w serwisie możesz zarejestrować się tutaj

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać