Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzOferty pracy

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Rodzaj oferty:
Zatrudnię / poszukuje lekarza dentysty
Ogłoszenie ważne do:
2018-10-31
Stanowisko pracy:
Lekarz stomatolog
Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy lekarzy stomatologów do pracy w Anglii.
Miejsce pracy: Kornwalia, Wielka Brytania
Wynagrodzenie: do £60 000 rocznie

Wiodąca klinika dentystyczna w regionie Kornwalii poszukuje lekarzy stomatologów do pracy w jednej ze swoich placówek. Świetna okazja pracy dla jednego z najlepszych pracodawców w regionie, wielokrotnie nagradzanego za osiągnięcia zarówno w dziedzinach biznesowych, medycznych, jak i pracy na rzecz lokalnej społeczności.
Propozycja jest kierowana zarówno do doświadczonych lekarzy stomatologów jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w zawodzie i chciałyby zdobyć odpowiednie doświadczenie. Dostępne jest zarówno wsparcie i mentoring ze strony bardziej doświadczonych kolegów, a także pełne finansowanie różnego rodzaju szkoleń umożliwiających dalszy rozwój kariery i podnoszenie swoich kwalifikacji.
Wymagania:
Oferujemy:
• Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie, która ma realny wpływ na lokalną społeczność.
• Pracę na nowoczesnym sprzęcie medycznym.
• Pracę na cztery ręce z wykwalifikowanym personelem.
• Dostęp do nowoczesnego laboratorium medycznego.
• Pokrycie kosztów dodatkowych szkoleń i kursów.
• Ruchome godziny pracy w przypadku opieki nad dzieckiem lub innych obowiązków osobistych.
• Atrakcyjne bonusy za relokację oraz podjęcie pracy, po przepracowaniu odpowiedniego okresu.
• 27-32 dni płatnego urlopu w roku, dodatkowo oprócz świąt państwowych.
• Możliwość dodatkowej pracy na nadgodzinach i w nagłych przypadkach za rewelacyjną stawkę godzinową.
• Pracę w Kornwalii, malowniczym regionie Wielkiej Brytanii, z możliwością pracy na Wyspach Scilly.
Zakres obowiazków:
Obowiązki mogą się różnić w zależności od konkretnego stanowiska i obejmują pracę zarówno w ogólnej praktyce dentystycznej jak i przy nagłych przypadkach, a także kombinację obu. Możliwa jest praca w różnych klinikach i szpitalach w Kornwalii. Szczegółowa oferta zostanie omówiona z kandydatem przed podjęciem zatrudnienia. Ze względu na codzienną pracę z pacjentami anglojęzycznymi wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie.

Jeśli jesteś doświadczonym dentystą, który poszukuje nowych wyzwań i pracy za atrakcyjną stawkę, lub osobą dopiero rozpoczynającą swoją karierę i poszukującą możliwości zdobycia doświadczenia w zawodzie, zapraszamy do przysyłania aplikacji. Jeśli jest to możliwe, uprzejmie prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Dodatkowa treść oferty:
Więcej informacji na temat oferowanego stanowiska można uzyskać mailowo pod adresem: szymon(at)tqr.co.uk oraz pod angielskim numerem telefonu: +44 1752 252533 Należy poprosić o przełączenie rozmowy do Szymona. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Aby przeglądać szczegóły ofert musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta w serwisie możesz zarejestrować się tutaj

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać