Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzOferty pracy

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Rodzaj oferty:
Zatrudnię / poszukuje lekarza dentysty
Ogłoszenie ważne do:
2018-11-30
Stanowisko pracy:
Lekarz stomatolog
Opis stanowiska pracy:
Nowoczesny, zaawansowany technologicznie i stawiający na dobro pacjenta gabinet stomatologii estetycznej, poszukuje stomatologa od zaraz.
Wymagania:
Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, stawiającą na wysokiej jakości sprzęt oraz oferującą wysokiej jakości usługi.
Nasz zespół składa się z doświadczonych i pełnych profesjonalizmu i uśmiechu pracowników, tworzących zgrany zespół.
Szukamy lekarza z doświadczeniem, posiadamy dużą bazę pacjentów oraz oferujemy atrakcyjne warunki pracy.
Dodatkowa treść oferty:
Zachęcamy do kontaktu tel. 666732666 oraz przesyłania CV na adres mailowy: estedent.eu@gmail.com (proszę dołączyć klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych).

Aby przeglądać szczegóły ofert musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta w serwisie możesz zarejestrować się tutaj

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać