Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzOferty pracy

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Rodzaj oferty:
Zatrudnię / poszukuje lekarza dentysty
Ogłoszenie ważne do:
2017-09-30
Stanowisko pracy:
Lekarz dentysta
Opis stanowiska pracy:
Kogo szukamy?
-lekarza dentysty - najlepiej endodonty lub stomatologa dziecięcego, ale rozważymy wszystkie kandydatury,
- najlepiej z minimum rocznym doświadczeniem w pracy w gabinecie stomatologicznym,
- osoby o wysokiej kulturze osobistej, komunikatywnej, będącej w stanie zapewnić wszystkim pacjentom wysoki poziomu obsługi,
- osoby umiejącej pracować w zespole,
- osoby pracowitej, o dobrej organizacji pracy.
Mile widziana jest dobra znajomość języka angielskiego.
Wymagania:
Wartością „Arie Stomatologia i Medycyna” są też profesjonalni i zaangażowani dentyści, dla których zawód lekarza jest nie tylko pracą, ale i pasją. Od współpracujących z nami lekarzy oczekujemy, że swoim entuzjazmem i potencjałem wniosą oni wkład w dalszy rozwój i kolejne sukcesy gabinetu.
Zakres obowiazków:
Prywatny gabinet stomatologiczny „Arie Stomatologia i Medycyna” w Łodzi oferuje kompleksową opiekę w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej u pacjentów dorosłych i dzieci. Zajmujemy się m.in. leczeniem zachowawczym, profilaktyką próchnicy, chirurgią, endodoncją, protetyką, wybielaniem zębów i innymi zabiegami estetycznymi. Gabinet jest wyposażony w nowoczesne sprzęty medyczne m.in. mikroskop, radiowizjograf i ultradźwięki do leczenia endodontycznego.
Dodatkowa treść oferty:
Oferujemy dobrze przygotowane miejsce pracy, możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu medycznego, pracę w kompetentnym i zgranym zespole oraz atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do ilości przyjętych pacjentów.

Aby przeglądać szczegóły ofert musisz być zalogowany. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta w serwisie możesz zarejestrować się tutaj

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać