Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzPoradnik dentysty

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne

HENRY SCHEIN OTWORZYŁ SESJĘ GIEŁDY NOWOJORSKIEJ DZWONIĄC DZWONKIEM NEW YORK STOCK EXCHANGE
 

 

 

 

 

 

 

MELVILLE, Nowy Jork, 13 września 2022 r. – spółka Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) otworzyła 13 września 2022 roku giełdę Nasdaq, aby upamiętnić 90. rocznicę założenia firmy jako apteki w Queens w stanie Nowy Jork podczas Wielkiego Kryzysu.

 

„Cieszymy się, że możemy dzisiaj uczcić odważny krok, którego Henry Schein dokonał w 1932 roku, zakładając naszą firmę w czasach wielkiej niepewności ekonomicznej. Chyba nie można wyobrazić sobie lepszego sposobu upamiętnienia tej rocznicy, niż uruchomienie dzwonka na otwarcie giełdy w towarzystwie wyjątkowego zespołu Nasdaq” – powiedział Stanley M. Bergman, Chairman of the Board oraz Chief Executive Officer w firmie Henry Schein. „Kiedy myślimy o naszych dotychczasowych sukcesach i patrzymy na możliwości, które mamy przed sobą w zakresie zmiany globalnej koncepcji opieki zdrowotnej, musimy podziękować naszym klientom, partnerom, dostawcom, udziałowcom i członkom Team Schein za wkład w nasze przedsięwzięcie. Najlepsze dopiero przed nami”.

 

Od chwili założenia firma Henry Schein, Inc. zyskała pozycję światowego lidera w zakresie rozwiązań dla branży opieki zdrowotnej, dysponując milionową grupą klientów na całym świecie. Firma Henry Schein od roku 2004 jest notowana w rankingu Fortune 500, a od roku 2015 wchodzi w skład indeksu giełdowego S&P 500®. Dysponując ponad 22 000 członków oraz oddziałami lub podmiotami stowarzyszonymi w 32 krajach i terytoriach, Team Schein nadal rozszerza swoją globalną obecność i swoją ofertę biznesową, obejmującą 300 cenionych rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy wyników klinicznych i operacyjnych przez pracowników służby zdrowia.

 

Firma Henry Schein przez 21 lat z rzędu figurowała na liście „Najbardziej podziwianych firm świata” magazynu FORTUNE®, a przez 11 lat z rzędu była uznawana przez Instytut Ethisphere za jedną z najbardziej etycznych firm na świecie. Również w tym roku, już po raz siódmy, firma Henry Schein uzyskała najlepszy wynik w rankingu Corporate Equality Index 2022 fundacji Human Rights Campaign.

 

Ceremonia otwarcia giełdy była  transmitowana na żywo, a Team Schein pojawił się na ekranie Nasdaq na Times Square  o godzinie 9:00 czasu EST. 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS