Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzPoradnik dentysty

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne

Przejmij kontrolę nad bólem Twoich pacjentów!
 

 

 

 

 

 

 

 

4 czerwca 2022 r. startuje organizowana przez firmę Septodont I Debata o Kontroli Bólu w Gabinecie Stomatologicznym z udziałem wybitnych ekspertów. Lekarzu Dentysto, bądź tam – dla siebie i dla swoich pacjentów, obecnych i przyszłych. Oni najlepiej docenią wiedzę i umiejętności, które zdobędziesz podczas tego wyjątkowego wydarzenia!

 

Zarządzanie kontrolą bólu podczas leczenia dentystycznego powinno być skuteczne i bezpieczne. Trzeba do tego nie tylko wiedzy i doświadczenia lekarza w zakresie doboru i aplikacji środka znieczulającego, ale także umiejętności monitorowania pacjenta po podaniu znieczulenia. Trzeba także – co bardzo istotne – umiejętności szybkiej, trafnej i zdecydowanej reakcji w razie pojawienia się komplikacji lub utrudnień. Trzeba też znajomości prawa, zasad prowadzenia dokumentacji, umiejętności postępowania z pacjentami w różnym wieku i lękowymi. Zarządzanie kontrolą bólu wymaga więc holistycznego, wieloapsektowego podejścia.

Głosy najlepszych ekspertów w tym temacie słyszalne będą podczas wykładów bezprecedensowej w skali naszego kraju I Debaty o Kontroli Bólu w Gabinecie Stomatologicznym (www.debatakontrolabolu.pl).

 

Dzięki uczestnictwu w tej unikatowej konferencji poznasz praktyczne wskazówki gotowe do wykorzystania w pracy z pacjentem. W ten sposób unikniesz najczęściej popełnianych błędów. Codziennie będziesz wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce i skutecznie będziesz przejmować kontrolę nad bólem swoich pacjentów.

 

Rejestracja na I Debatę o Kontroli Bólu w Gabinecie Stomatologicznym dostępna jest poprzez stronę www.debatakontrolabolu.pl. Tam też znajdują się szczegółowe informacje o wydarzeniu i programie wykładów. Zapraszamy do udziału!

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS