Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzPoradnik dentysty

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne

Produkty Ortho Organizers już dostępne w firmie Marrodent
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marrodent, firma należąca do grupy Henry Schein, rozpoczęła dystrybucję produktów ortodontycznych Ortho Organizers wśród polskich stomatologów. Ortho Organizers to marka, która wzbogaca ortodontyczne portfolio  firmy Henry Schein Orthodontics™. Misją HS Orthodontics jest zapewnienie pozytywnych doświadczeń zarówno pacjentom jak i lekarzom dzięki przełomowym produktom i rozwiązaniom w dziedzinie ortodoncji. Henry Schein Orthodontics™ ściśle współpracuje z uznanymi specjalistami w dziedzinie ortodoncji na całym świecie w celu opracowania najnowocześniejszych systemów i procedur dla dentystów.

 

Szeroka gama rozwiązań Ortho Organizer oferowanych w Polsce przez firmę Marrodent opiera się na filozofii leczenia SAGITTAL FIRST™ bazującej na zastosowaniu aparatu Carriere® MOTION 3D™. Ta metoda leczenia zmienia wizerunek branży ortodontycznej.

 

Aparat Carriere Motion 3D™ jest wykorzystywany na początku leczenia do szybkiej korekcji wymiaru przednio-tylnego (AP) przed założeniem aparatu ortodontycznego lub alignera, kiedy nie ma w użyciu żadnych innych przyrządów, a pacjent wykazuje największą podatność na leczenie. Realizując najtrudniejszy etap leczenia w pierwszej kolejności, lekarze mogą uzyskać idealną platformę klasy I w ciągu trzech do sześciu miesięcy, skracając całkowity czas leczenia nawet o sześć miesięcy przy użyciu zamków SLX® 3D. Zastosowanie metody SAGITTAL FIRST ™ oznacza również mniejszą liczbę nakładek, a aparat Motion Appliance jest łatwy w użyciu dzięki 10-minutowemu wiązaniu, co umożliwia rozpoczęcie leczenia w tym samym dniu. Niezależnie od rodzaju wady zgryzu stomatolodzy mogą stosować dotychczasowe metody leczenia. SAGITTAL FIRST™ upraszcza proces leczenia i planowania, zwiększa współczynnik wskazań klinicznych przy rozpoczęciu leczenia tego samego dnia oraz skraca całkowity czas leczenia.

 

„Zależy nam na ciągłym wprowadzaniu do naszej bogatej oferty wysokiej jakości rozwiązań, które pomagają dentystom w zwiększaniu efektywności pracy, zapewnieniu wysokiej jakości opieki nad pacjentami i tworzeniu sprawnego przepływu pracy w gabinecie” – mówi Artur Podolski, Managing Director firmy Marrodent. „Cieszymy się, że teraz możemy zaoferować produkty Ortho Organizers również polskim stomatologom”.

 

Produkty Ortho Organizers są dostępne w ofercie firmy Marrodent już teraz. Od kwietnia 2022 r. będą dostępne wyłącznie za pośrednictwem firmy Marrodent.

 

Wiosną tego roku firma Marrodent wprowadziła na rynek Reveal® Clear Aligners (Reveal), nakładki ortodontyczne produkowane przez Henry Schein Orthodontics™. Reveal to wygodne rozwiązanie dla pacjentów, którzy  chcą mieć zjawiskowy  uśmiech wraz  z planem leczenia zatwierdzonym przez wybranego przez siebie stomatologa. Zaprojektowane z myślą o komforcie i estetyce pacjenta, nakładki Reveal są bardziej przejrzyste niż większość innych alignerów na rynku i zmniejszają lub eliminują konieczność stosowania attachmentów w przypadkach łagodnych i umiarkowanych, mają gładkie krawędzie w kształcie zębów, które zwiększają komfort pacjenta. W codziennej praktyce Reveal ułatwia pracę i pozwala efektywnie wykorzystywać czas w gabinecie stomatologicznym Specjaliści, wykwalifikowani technicy firmy Marrodent zapewniają praktyczne wsparcie dla systemu.

 

Wszystkie przypadki Reveal są wprowadzane do oprogramowania Digital Dental Exchange (DDX®) firmy Marrodent, które umożliwia lekarzom zgłaszanie, przegląd i śledzenie przypadków. Specjaliści stomatolodzy mogą przesyłać skany wewnątrzustne lub, jeśli wolą, przesyłać wyciski tradycyjne. Po przesłaniu wszystkich informacji o pacjencie, laboratorium Reveal natychmiast wygeneruje zalecany

plan leczenia, który zostanie wydany lekarzowi do zatwierdzenia. Lekarz weryfikuje i zatwierdza leczenie, a następnie śledzi postępy danego przypadku i dokonuje niezbędnych korekt.  

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS