Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzMarketing stomatologicznyMarketing usług stomatologicznych

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Dołącz do „Dentology, powered by Henry Schein”,
 

 

 

 

 

W ramach tego niezwykłego wydarzenia zostaną zaprezentowane innowacyjne treści, prezentowane przez światowej sławy ekspertów, połączone z wirtualną wystawą najnowocześniejszych rozwiązań wiodących producentów.

 

Dentology, wspierane przez firmę Henry Schein, jest pierwszym wirtualnym, międzynarodowym sympozjum poświęconym stomatologii cyfrowej. Wydarzenie to dostarczy wysokiej jakości treści, dzięki bogatej ofercie wykładów prezentowanych przez międzynarodowej sławy specjalistów dentystycznych oraz obszernemu portfolio cyfrowych rozwiązań z zakresu ochrony zdrowia jamy ustnej na wirtualnej platformie wystawowej 3D. W ramach Dentology uczestnicy z całego świata będą mogli nawiązać kontakt z prelegentami i specjalistami firmy Henry Schein w dziedzinie technologii cyfrowych.*)  Wydarzenie odbędzie się w dniach 29 i 30 stycznia 2021 roku.

 

Głównymi prelegentami Dentology będą: Christian Coachman (Brazylia) i Simon Chard (Wielka Brytania).

 

-        Christian Coachman ukończył studia w zakresie stomatologii oraz technologii stomatologicznej i jest członkiem Brazylijskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Będzie mówił o wpływie, jaki digitalizacja wywarła na stomatologię.

-        Simon Chard zakwalifikował się z wyróżnieniem z King's College London Dental Institute i został wybrany na czwartego najbardziej wpływowego dentystę w stomatologii brytyjskiej w głosowaniu w Dentistry Magazine w 2020 roku. Jest również członkiem rady dyrektorów Brytyjskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej. Będzie mówił o innowacyjności w komunikacji pacjenta z mediami społecznościowymi. 

 

Do udziału w sympozjum zostali zaproszeni światowej sławy eksperci: Ole Schmitt i Andreas Kurbad (Niemcy), Guillermo Pradíes i Ferran Llansana (Hiszpania), Jacques Vermeulen i Christian Moussally (Francja), Stefano Negrini i Mauro Fazioni (Włochy), Wouter Reybrouck (Belgia), Daniël Wismeijer (Holandia), Ian Buckle (Wielka Brytania) i Katya Archambault (Stany Zjednoczone). Poruszą temat cyfrowego przepływu pracy, cyfrowej implantologii i ortodoncji oraz cyfrowego rozpoznawania patologii w jamie ustnej pacjenta. Jak zacząć przygodę ze stomatologią cyfrową, jak najlepiej wykorzystać skaner wewnątrzustny i jaki będzie to miało wpływ na komunikację z pacjentem? Na te i na wiele innych pytań otrzymacie Państwo odpowiedzi podczas tego sympozjum. Po zakończeniu dyskusji panelowej na żywo, prowadzonej przez Simona Charda, zarejestrowani uczestnicy zostaną zaproszeni do hali wystawowej w celu interakcji z zespołem firmy Henry Schein.*)  

 

Gościem specjalnym Dentology będzie Randi Zuckerberg, przedsiębiorca, inwestor, autorka bestsellerów i osobowość medialna nominowana do nagrody Emmy. Zanim założyła własną firmę Zuckerberg Media, była jednym z pierwszych pracowników Facebooka i znalazła się w gronie „50 Digital Power Players” magazynu The Hollywood Reporter.

 

Ponadto, w ekskluzywnej, wirtualnej strefie wystawowej zostaną zaprezentowane najnowsze innowacje wiodących producentów sprzętu stomatologicznego i partnerów biznesowych. . Podczas wydarzenia specjaliści firmy Henry Schein będą dostępni w czasie rzeczywistym, aby odpowiadać na pytania dotyczące praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy oraz doradzą, które z rozwiązań cyfrowych będzie najlepsze podczas codziennej pracy.. *)

 

„Dzięki Dentology, Henry Schein podkreśla cel firmy, jakim jest dostarczanie rozwiązań, które są niezbędne dla rozwoju branży stomatologicznej. Jesteśmy tu po to, aby pomóc naszym klientom w skutecznym prowadzeniu ich praktyki i zapewnieniu wysokiej jakości opieki nad pacjentem. Wszystko to,  dzięki możliwości zapoznania się z najnowszymi innowacjami w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań biznesowych, klinicznych, technologicznych i dotyczących łańcucha dostaw. Nie byłoby to możliwe bez naszych zaufanych doradców i zaangażowaniu w realizację obietnicy naszej marki, że klienci mogą na nas polegać” – powiedział Andrea Albertini, President EMEA Dental Distribution Group, Henry Schein.

 

Zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowani użytkownicy stomatologii cyfrowej, mogą doświadczyć niezwykłych możliwości, jakie daje digitalizacja podczas wizyty w wirtualnym świecie Dentology. Henry Schein towarzyszy stomatologom w trakcie poznawania cyfrowego świata, aby pomóc w usprawnieniu i ulepszeniu wykonywanych usług w ich codziennej praktyce.

 

Wszystkie wykłady i panele dyskusyjne, które odbędą się w dniach 29 i 30 stycznia 2021 r. będą dostępne dla uczestników w formie materiałów wideo od 01 do 27 lutego 2021 r. na platformie Dentology. W tym czasie strefa wystawy będzie również dostępna dla zarejestrowanych uczestników. *) Dzięki temu uczestnicy będą mogli przeglądać sesje, oglądać prezentacje, których nie mogli zobaczyć na żywo, a także wrócić do wszystkich ważnych elementów wydarzenia. Można ją również wykorzystać do dzielenia się doświadczeniami z współpracownikami, i zespołem w procesie podejmowania decyzji. Sympozjum prowadzone będzie w języku angielskim. Wszystkie prezentacje na żywo będą dostępne z napisami w języku niderlandzkim, francuskim, niemieckim, włoskim, polskim, portugalskim i hiszpańskim. Osoby zarejestowane otrzymają certyfikat uczestnictwa.

 

Więcej informacji na temat sympozjum, sprzedaży biletów i rejestracji oraz wymagań technicznych można znaleźć na stronie internetowej www.dentology.world.

 

*) dostępne dla uczestników z krajów EMEA, w których działa Henry Schein (w tym Marrodent)

 

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS