Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzMarketing stomatologicznyMarketing usług stomatologicznych

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Marrodent wspiera Fundację Rak n’Roll w ramach akcji Practice Pink.
 

 

 

 

 

 

Marrodent wspiera Fundację Rak n’Roll

w ramach akcji Practice Pink.

 

Marrodent już po raz trzeci organizuje akcję Practice Pink i wspiera walkę z rakiem.  Przekazuje część środków ze sprzedaży różowych produktów ze swojej oferty  Fundacji Rak n’Roll. Firma wspiera  tym samym badania tej organizacji non-profit, jej działania prewencyjne i wczesne wykrywanie choroby oraz pomaga poprawić dostęp do opieki zdrowotnej. Fundacja Rak’n’Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Powstała ona w październiku 2009 roku. Klienci firmy Marrodent w tym roku do akcji będą mogli przyłączyć się w listopadzie.

 

„W ścisłej współpracy z naszymi klientami i partnerami, Henry Schein może  znacząco przyczynić się do walki z rakiem na całym świecie. Ponieważ rak dotyka nas wszystkich w ten czy inny sposób, cieszymy się, że poprzez akcję Practice Pink zbliżamy się do osiągnięcia naszego wspólnego celu, jakim jest świat wolny od raka” – powiedział Artur Podolski, Managing Director w Marrodent Polska.

 

Marrodent to jeden z największych polskich dystrybutorów w branży stomatologicznej i protetycznej oferujący pełen  zakres rozwiązań. Od roku 2016 Marrodent jest częścią firmy Henry Schein, Inc.

 

Akcja Practice Pink, realizowana od 14 lat, jest inicjatywą Henry Schein Cares-  programu globalnej odpowiedzialności społecznej firmy. Henry Schein Cares opiera się na czterech filarach: angażowaniu członków zespołu Schein, aby wykorzystać ich potencjał, budzeniu odpowiedzialności poprzez wdrażanie etycznych praktyk biznesowych na wszystkich poziomach działalności firmy Henry Schein, promowaniu zrównoważonego rozwoju i rozszerzeniu dostępu do opieki zdrowotnej dla społeczności, w których jej poziom jest niedostateczny.

 

Wraz z organizacjami pozarządowymi i dostawcami w całej Ameryce Północnej i Europie, firma Henry Schein pomaga specjalistom z zakresu stomatologii i medycyny

w podnoszeniu świadomości profilaktyki raka piersi i innych nowotworów, oferując swoim klientom szeroki zakres tzw. różowych produktów, w tym materiały z zakresu opieki medycznej, produkty wykorzystywane w gabinecie, a także odzież.

 

 

O firmie Marrodent i Henry Schein, Inc.

 

Marrodent to jeden z największych polskich dystrybutorów w branży stomatologicznej i protetycznej oferujący pełny zakres rozwiązań. Założona w roku 1990 przez braci Romana i Marka Stekla, firma Marrodent z siedzibą główną w Bielsku-Białej i oddziałem w Warszawie, zajmuje się dystrybucją materiałów i sprzętu stomatologicznego i protetycznego, a także kompleksowym wyposażeniem w sprzęt gabinetów dentystycznych i laboratoriów protetycznych.  Dzięki blisko 70 konsultantom handlowym i działowi zamówień telefonicznych, Marrodent obsługuje ponad 10 000 prywatnych gabinetów stomatologicznych jak również ponad 3000 laboratoriów protetycznych w całej Polsce.

 

Od roku 2016 Marrodent jest częścią firmy Henry Schein, Inc. Henry Schein (Nasdaq: HSIC) to firma oferująca rozwiązania dla pracowników służby zdrowia wspierana przez sieć ludzi i technologii. Około 19 000 członków zespołu Schein na całym świecie oraz  sieć zaufanych doradców firmy zapewnia ponad 1 milionowi klientów na całym świecie ponad 300 cenionych rozwiązań, które poprawiają wyniki operacyjne i kliniczne. Nasze rozwiązania biznesowe, kliniczne, technologiczne i związane z łańcuchem dostaw pomagają lekarzom stomatologom i personelowi medycznemu pracować wydajniej, dzięki czemu mogą oni skuteczniej zapewniać opiekę wysokiej jakości. Rozwiązania te wspierają także laboratoriaprotetyczne, , publiczne i niepubliczne placówki opieki zdrowotnej. Henry Schein działa w oparciu o scentralizowaną i zautomatyzowaną sieć dystrybucji, obejmującą gamę ponad 120 000 markowych produktów oraz produktów własnej marki Henry Schein, znajdujących się w magazynach, jak również ponad 180 000 innych produktów dostępnych na specjalne zamówienie.

 

Henry Schein, firma znajdująca się w rankingu FORTUNE 500 i notowana na indeksach S&P 500® oraz Nasdaq 100®, posiada siedzibę w Melville, w stanie Nowy Jork, posiada swoje firmy i oddziały w 31 krajach.

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS