Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzMarketing stomatologicznyMarketing usług stomatologicznych

FIRMA HENRY SCHEIN ZNALAZŁA SIĘ NA LIŚCIE „CHANGE THE WORLD” (ZMIEŃMY ŚWIAT) CZASOPISMA FORTUNE®
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma została wyróżniona za swoją rolę jako współzałożyciela i lidera sektora prywatnego w sieci łańcucha dostaw w czasie pandemii

 

MELVILLE, Nowy Jork, 28 września 2020 r. – spółka Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) ogłosiła, że znalazła się na liście magazynu FORTUNE® „Change the World” (Zmieńmy świat), corocznego rankingu firm, które wywarły pozytywny wpływ na społeczeństwo poprzez działania wpisujące się w ich podstawową strategię biznesową. Firma Henry Schein została doceniona za swoją rolę, jaką odegrała w tworzeniu Sieci Łańcucha Dostaw w okresie Pandemii (PSCN), partnerstwa publiczno-prywatnego mającego na celu ratowanie życia poprzez wzmacnianie globalnego łańcucha dostaw środków ochrony zdrowia w odpowiedzi na pandemię. Firma Henry Schein jest liderem sektora prywatnego w zakresie PSCN.

   

Partnerstwo PSCN, której współzałożycielem jest firma Henry Schein, jest publiczno-prywatną inicjatywą, która łączy sektor prywatny i organizacje światowe – w tym Światową Organizację Zdrowia, Światowe Forum Ekonomiczne, Światowy Program Żywnościowy ONZ, Bank Światowy, Amerykańskie Centrum Zwalczania Chorób, UNICEF oraz około 60-ciu producentów i dostawców usług zdrowotnych – w celu przyjęcia wspólnego zobowiązania w danej sprawie. Od momentu powstania PSCN, firma Henry Schein, jako lider sektora prywatnego, intensywnie pracuje nad stworzeniem platformy wymiany danych, widoczności na rynku i koordynacji operacyjnej dla produktów ochrony zdrowia, aby skuteczniej dopasować globalny popyt do globalnej podaży. Oparte na zaufaniu relacje między sektorami zbudowane za pośrednictwem PSCN miały kluczowe znaczenie dla umożliwienia wymiany informacji i ułatwienia kluczowym zainteresowanym stronom wspólnego podejmowania wyzwań związanych z łańcuchem dostaw, spowodowanych światową pandemią. 

 

„Firma Henry Schein kieruje się poczuciem celu i misji, a my jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni na liście „Change the World” magazynu FORTUNE® za nasze trwałe przywiązanie do tych wartości” – powiedział Stanley M. Bergman, Chairman of the Board i Chief Executive Officer w Henry Schein. „Od momentu powstania w 1932 roku, firma Henry Schein kierowała się przekonaniem, że możemy połączyć nasze siły, jako firmy, z potrzebami społeczeństwa, aby dokonać pozytywnych zmian. Dzięki Sieci Łańcucha Dostaw w czasie Pandemii mieliśmy okazję współpracować z liderami ze wszystkich sektorów, aby pomóc stworzyć bezpieczniejszy świat dzięki skuteczniejszej gotowości i reagowaniu na wypadek pandemii”.

Od początku pandemii COVID-19 pod koniec 2019 r. PSCN odgrywa aktywną rolę w opracowywaniu strategicznych narzędzi służących wzmocnieniu łańcucha dostaw, w tym orzecznictwa, zamówień i zaleceń dotyczących produktów. Długotrwałe przywództwo firmy Henry Schein w PSCN umożliwiło firmie wykorzystanie wiedzy w odpowiedzi na pandemię COVID-19, a w szczególności propagowanie i rozpowszechnianie wytycznych dotyczących właściwego stosowania środków ochrony indywidualnej (ŚOI) w celu promowania rozsądnego ich stosowania. Współpraca firmy z partnerami w ramach PSCN wzmacnia zaangażowanie firmy Henry Schein w partnerstwo publiczno-prywatne jako sposób na rozwiązanie złożonych problemów społecznych.

 

Lista magazynu FORTUNE® „Change the World” jest wyrazem uznania dla firm i liderów, którzy realizują cele korporacyjne i dostrzegają, w jaki sposób mogą one wnieść wartość dodaną do biznesu i społeczeństwa. FORTUNE® ocenia przedsiębiorstwa pod kątem wymiernego wpływu społecznego, wyników biznesowych, stopnia innowacyjności i integracji społecznej. Zapraszamy do zapoznania się z całą listą pod adresem: https://fortune.com/change-the-world/

 

 

O firmie Henry Schein, Inc.

 

Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) to firma oferująca rozwiązania dla pracowników służby zdrowia wspierana przez sieć ludzi i technologii.

 

Blisko 19 000 członków zespołu Schein na całym świecie oraz  sieć zaufanych doradców firmy zapewnia ponad 1 milionowi klientów na całym świecie ponad 300 cenionych rozwiązań, które poprawiają wyniki operacyjne i kliniczne. Nasze rozwiązania biznesowe, kliniczne, technologiczne i związane z łańcuchem dostaw pomagają lekarzom stomatologom i personelowi medycznemu pracować wydajniej, dzięki czemu mogą oni skuteczniej zapewniać opiekę wysokiej jakości. Rozwiązania te wspierają także laboratoria stomatologiczne, rządowe i instytucjonalne placówki opieki zdrowotnej oraz inne alternatywne zakłady opiekuńcze. 

 

Henry Schein działa w oparciu o scentralizowaną i zautomatyzowaną sieć dystrybucji, obejmującą gamę ponad 120 000 markowych produktów oraz produktów własnej marki Henry Schein, znajdujących się w magazynach, jak również ponad 180 000 innych produktów dostępnych na specjalne zamówienie.

Henry Schein, spółka znajdująca się w rankingu Fortune 500​, komponent indeksu S&P 500 z siedzibą główną w Melville, w stanie Nowy Jork oraz z oddziałami w 31 krajach. 

 

Sprzedaż Spółki z działalności kontynuowanej osiągnęła w 2019 r. wartość 10 mld USD, a od czasu, gdy Henry Schein stał się spółką publiczną w 1995 r., skumulowany roczny wskaźnik wzrostu osiągnął poziom około 13%.

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy Henry Schein: 

www.henryschein.com, Facebook.com/HenrySchein i @HenrySchein w serwisie Twitter.

 

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS