Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzMarketing stomatologicznyArchitektura wnętrz

Architektura wnętrz w gabinecie.
 

Aranżacja oraz architektura wnętrz gabinetu stomatologicznego w czasach swobodnej konkurencji, gdy to pacjent podejmuje decyzje o wyborze gabinetu stomatologicznego staje się niezmiernie istotnym elementem marketingu gabinetu stomatologicznego. Dzięki zastosowaniu najlepszej klasy materiałów wykończeniowych zgodnych z surowymi wymogami sanitarnymi, nowoczesny i estetyczny gabinet stomatologiczny powinien być tak zaprojektowany, aby nie wzbudzał skojarzeń z zimnym szpitalnym pomieszczeniem lub gabinetem zabiegowym z minionej epoki. Profesjonalna praktyka stomatologiczna to przede wszystkim miejsce, w którym dzięki wystrojowi wnętrza stworzona jest przyjazna i spokojna atmosfera dla pacjenta.

 

Najbardziej nieprzyjemny dźwięk przyprawiający o dreszcze pacjentów - dźwięk wiertła dentystycznego można ukoić przyjemną i spokojna muzyką płynącą zarówno w poczekalni, jaki w gabinetach zabiegowych. Ponieważ charakterystyczny zapach w gabinecie stomatologicznym nie jest dobrze kojarzony przez pacjentów można skorzystać z dobrodziejstw aromaterapii i zadbać odpowiednie zapachy w gabinecie (jednym z najbardziej relaksujących zapachów jest woń lawendy).

 

Zminimalizowanie stresu w gabinecie stomatologicznym jest nieocenionym narzędziem, dzięki któremu zapewnicie sobie Państwo lojalnego klienta, który przy każdej nadarzającej się okazji będzie reklamował Państwa praktykę jako miejsce, w którym można spokojnie się leczyć. Proszę pamiętać, iż zadowolony i spokojny pacjent na fotelu dentystycznym mniej odczuwa ból i dyskomfort związany z przeprowadzanym leczeniem.

 

Wnętrze indywidualnej praktyki stomatologicznej powinno być zaprojektowane przez doświadczonego projektanta, tak, aby spełniało wszystkie normy oraz wymagania sanitarne, a jednocześnie dzięki nowoczesnemu wystrojowi wnętrza było przyjazne dla pacjentów i budowało pozytywny wizerunek marki gabinetu.

 

Więcej informacji otrzymacie Państwo:

 

Ogólnopolskie Biuro Reklamy Portaldentystyczny.pl

Gdynia 81-353


ul. Władysława IV 7-15/B10Tel 058 718 33 70


Tel kom 608 888 015

email:

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS