Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzEdukacja
Nowa, miękka tapicerka RELAXline
 

 

 

 

 

Styl i miękkość.

Nowa, miękka tapicerka RELAXline do unitów stomatologicznych KaVo.

Fascynujący, elegancki kolor – grafitowy lub kaszmirowy – oraz wyszukane wzornictwo. Niezwykle wygodna pianka z pamięcią kształtu, pokryta miękkim i gładkim materiałem. Twoi pacjenci powiedzą: „Podczas długich wizyt rzadko czuję się tak komfortowo, jak w fotelu
z miękką tapicerką KaVo RELAXline”.

 

 

Miękka, komfortowa, stylowa: tapicerka RELAXline.

W jaki sposób unit stomatologiczny może stać się jeszcze bardziej komfortowy dla pacjenta? Dzięki wyjątkowo miękkiej tapicerce, która dostosowuje się do kształtu ciała pacjenta, optymalizując jego pozycję i umożliwiając dentyście efektywną pracę, nawet podczas długich wizyt. We wrześniu KaVo wprowadza nową, miękką tapicerkę RELAXline dla unitów ESTETICA E70/E80 Vision, ESTETICA E50 Life oraz Primus 1058 Life. Wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu, pokryta skóropodobnym materiałem dostępnym w dwóch eleganckich kolorach, zapewnia wyjątkowy poziom komfortu.

Ręcznie wykonana, dostępna w dwóch eleganckich kolorach.

Nowa, miękka tapicerka KaVo RELAXline jest dostępna w dwóch eleganckich kolorach: odcienie grafitu
i
naturalnego kaszmiru przyciągają wzrok i idealnie wpasowują się w wystrój nowoczesnego gabinetu stomatologicznego. Z bliska można zauważyć misterne szczegóły. Wykonany w Niemczech precyzyjny, estetyczny szew wysokiej jakości świadczy o tym, że nowa, miękka tapicerka KaVo RELAXline jest wykonywana wyłącznie ręcznie. 

 

Wystarczy dotknąć, aby poczuć jakość nowej tapicerki.

Nowa, miękka tapicerka KaVo RELAXline sprawia, że leczenie stomatologiczne staje się relaksującym, komfortowym przeżyciem. Wysokiej jakości tapicerka wygląda jak skóra i przypomina ją w dotyku. Zastosowano ją zarówno do fotela stomatologicznego, jak i fotelika dentysty: KaVo PHYSIO jest również dostępny w eleganckich kolorach grafitowym i kaszmirowym. Pokrycie zapewnia certyfikowaną ochronę przeciwdrobnoustrojową zgodną z wymaganiami amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (Environmental Protection Agency, EPA).

 

Precyzja w Twoim gabinecie dzięki produktom KaVo.

„Dzięki nowej, miękkiej tapicerce RELAXline mamy jeszcze więcej możliwości dostosowywania unitów stomatologicznych do naszych specyfikacji” – mówi Łukasz Jarmołowicz, Product Manager Polska w KaVo. – „Trudno opisać niezwykłą miękkość i niepowtarzalny wygląd tapicerki – najlepiej wypróbować ją samemu. Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich dentystów do wypróbowania nowej, miękkiej tapicerki RELAXline podczas nadchodzących targów albo u dedykowanych dystrybutorów”.

KaVo Kerr to organizacja składająca się z dwóch firm będących światowymi liderami na rynku stomatologicznym, wspólnie dostarczających najwyższej klasy rozwiązania i produkty dla branży dentystycznej. Misją KaVo Kerr jest inspirowanie i wspieranie klientów, ich pacjentów oraz własnych pracowników w realizacji własnego potencjału. KaVo Kerr oferuje rozwiązania w zakresie profilaktyki zakażeń, protetyki, endodoncji, instrumentów obrotowych, unitów stomatologicznych, obrazowania oraz systemów CAD/CAM. 

 

KaVo Polska sp. z o.o. | al. Jana Pawła II 27 | 00-867 Warszawa | Polska 0048691693623; monika.milewska@kavokerr.com 

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS