Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzEdukacja
Jak zobaczyć więcej na zdjęciach RTG?
 

 

 

 

 

 

Zdjęcia RTG to nieocenione wsparcie stomatologa w codziennej pracy. Prawidłowo wykonane i przenalizowane obrazy 2D i 3D  pozwalają  szybko i pewnie zdiagnozować problem u pacjenta i zaproponować bezpieczny plan leczenia.

Bardziej zaawansowane techniki, jak skany CBCT umożliwiają także przygotowanie się do przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów tak, aby były one szybkie, skuteczne i jak najmniej jatrogenne. Bez względu na to, czy rozmawiamy o ocenie ubytku, lokalizacji zęba będącego przyczyną bólu, planowaniu odbudowy implantoprotetycznej, czy ocenie zaawansowania choroby w obrębie przyzębia - widzieć więcej to po prostu więcej wiedzieć.

Wiemy, jak ważna jest dla stomatologów pewność  diagnozy oraz bezpieczeństwo ich pacjentów. Dlatego opracowaliśmy wyjątkowy kurs, który przedstawia pełne spektrum możliwości diagnostycznych, jakie daje obrazowanie RTG oraz uczy, jak efektywnie wykorzystywać te dane w codziennej pracy. Kurs prowadzony jest przez doświadczonego praktyka, lek, dent. Mateusza Szkliniarza, będącego ekspertem w dziedzinie aplikacji radiologicznych w stomatologii.

Kurs ma charakter praktyczny – uczestnicy pracują na komputerach wyposażonych w oprogramowanie przeznaczone do analizy badań RTG 2D oraz CBCT. Zajęcia odbywają się w małych grupach, liczących maksymalnie 12 osób. Zapraszamy stomatologów na wszystkich poziomach zaawansowania – od osób, które stawiają pierwsze kroki na polu diagnostyki RTG, po doświadczonych użytkowników systemów obrazowania, pragnących poszerzyć swoją wiedzę.

Najbliższy termin: 26-27 maja, Warszawa.

Szczegółowe informacje i zapisy – proszę kliknąć tutaj

 

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Ankieta

Jakie czasopismo stomatologiczne prenumerujesz?

  • Magazyn Stomatologiczny
  • As Stomatologii
  • Nowy Gabinet Stomatologiczny
  • Poradnik Stomatologiczny
  • Stomatologia Współczesna
  • TPS
  • Kwintesencja
  • Forum Stomatologii Praktycznej
  • Inne
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS