Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzJazz

PIOTR MACHALICA "MÓJ ULUBIONY MŁYNARSKI"

NOWA DATA KONCERTU

Koncert Krakdent 2020  04/09/2020r. godzina 19:00 Piwnica Pod Baranami

 

 

lub mailowo na adres:

proszę podać imię i nazwisko oraz ilość zamawianych biletów

 

W związku ze zmianą terminu Targów Krakdent 2020 na 03-05 września przenosimy również na maj datę koncertu Pana Piotra Machalicy

Zakupione bilety są ważne na wrześniowy termin koncertu!

 

 

 

 


Recital "Mój ulubiony Młynarski" to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze.

Tym razem jednak powstał koncert Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza.

Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Najpiękniejszy list miłosny", "Idź swoją drogą", czy "Blue Tango".

 

Zespół w składzie:
Michał Walczak - gitara, tamburyn, aranżacje
Krzysztof Niedźwiecki - gitara, walizka vel stopa,

Paweł Surman - trąbka, akordeon

 

 

Uwaga!!

Od 2020r. słynna  Piwnica pod Baranami jest naszym nowym miejscem spotkań muzycznych podczas Krakdentu!

 

Piwnica Pod Baranami to najsłynniejsza scena kabaretowa w Polsce, którą tworzą artyści różnych specjalności: literaci, muzycy, plastycy i aktorzy, a także przyjaciele zespołu i grupa wiernej publiczności.

Utworzona w 1956 roku z inicjatywy Piotra Skrzyneckiego, działająca, z przerwą w latach 1962–1964, w podziemiach Pałacu pod Baranami na Rynku Głównym w Krakowie.

Piwnica Pod Baranami osiągnęła już takie lata, że śmiało mogłaby się znaleźć w księdze Guinessa. Pomyśleć: była już za Gomułki, przeżyła Gierka, zakwitła za „Solidarności”, wstrzymała oddech w stanie wojennym, po czym znów ruszyła w demokrację.

Po blisko pięćdziesięciu latach istnienia Piwnica obrosła legendą jej ekscentrycznych wykonawców, a styl kabaretu wszedł do potocznego języka jako "styl piwniczny".

 

Piwnica pod Baranami

Rynek Główny 27

31-010 Kraków

 

 

Zwroty zakupionych biletów w związku ze zmianą terminu koncertu wyłacznie do 13 marca 2020r.

 

 

 
 
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS