Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzJazz

 

Szanowni Państwo Targi KRAKDENT® 2020 nie odbędą się.

Rosnąca liczba zachorowań na COVID-19 w Polsce, apele SANEPiDu, obawy przed zamknięciem granic i kwarantanną oraz niepokój o właściwą frekwencję na kluczowym spotkaniu branży stomatologicznej w Polsce spowodowały, iż zdecydowaliśmy nie organizować Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® we wrześniu 2020. W związku z tym jesteśmy zmuszeni do ODWOŁANIA koncertu PIOTR MACHALICA "MÓJ ULUBIONY MŁYNARSKI" i zwrotu pieniędzy za bilety. Zwroty za bilety będą dokonywane do 04.09.2020r.

Koncert będzie przeniesiony na kwiecień 2021

Jeśli chcecie Państwo pozostawić bilety na kwietniowy termin koncertu prosimy o informacje pod adresem

 

 

Zespół PortalDentystyczny.pl

 

 

 

 

 


Recital "Mój ulubiony Młynarski" to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze.

Tym razem jednak powstał koncert Machalicy (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza.

Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Najpiękniejszy list miłosny", "Idź swoją drogą", czy "Blue Tango".

 

Zespół w składzie:
Michał Walczak - gitara, tamburyn, aranżacje
Krzysztof Niedźwiecki - gitara, walizka vel stopa,

Paweł Surman - trąbka, akordeon

 

 

Uwaga!!

Od 2020r. słynna  Piwnica pod Baranami jest naszym nowym miejscem spotkań muzycznych podczas Krakdentu!

 

Piwnica Pod Baranami to najsłynniejsza scena kabaretowa w Polsce, którą tworzą artyści różnych specjalności: literaci, muzycy, plastycy i aktorzy, a także przyjaciele zespołu i grupa wiernej publiczności.

Utworzona w 1956 roku z inicjatywy Piotra Skrzyneckiego, działająca, z przerwą w latach 1962–1964, w podziemiach Pałacu pod Baranami na Rynku Głównym w Krakowie.

Piwnica Pod Baranami osiągnęła już takie lata, że śmiało mogłaby się znaleźć w księdze Guinessa. Pomyśleć: była już za Gomułki, przeżyła Gierka, zakwitła za „Solidarności”, wstrzymała oddech w stanie wojennym, po czym znów ruszyła w demokrację.

Po blisko pięćdziesięciu latach istnienia Piwnica obrosła legendą jej ekscentrycznych wykonawców, a styl kabaretu wszedł do potocznego języka jako "styl piwniczny".

 

Piwnica pod Baranami

Rynek Główny 27

31-010 Kraków

 

 

Zwroty zakupionych biletów w związku ze zmianą terminu koncertu wyłacznie do 13 marca 2020r.

 

 

 
 
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS