Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Ważne są zasady i świadomość własnych obowiązków
  • 19-05-2022
 

 

 

 

 

 

Szef zespołu stomatologicznego lub protetycznego powinien upewnić się, że wszyscy członkowie teamu, którzy współpracują w celu zapewnienia optymalnych wyników leczenia, są świadomi swoich obowiązków. Dzięki temu zespół będzie zorganizowany, a praca będzie przebiegać szybko i sprawnie.

Dobrym zwyczajem jest organizowanie porannych narad, gdyż to skuteczna metoda nadawania planu całemu dniu, dzięki czemu ustala się priorytety i wytycza konkretne cele do realizacji. Członkowie zespołu muszą mieć pewność, że podczas takich spotkań i w trakcie pracy mogą swobodnie rozmawiać, dzielić się wątpliwościami lub zadawać pytania, które związane są z pełnionymi przez nich obowiązkami.

Warto pamiętać, że szacunek, zaufanie i motywowanie poszczególnych członków zespołu zwiększa efektywność pracy i produktywność całej grupy pracującej w gabinecie lub w laboratorium technika dentystycznego. Ponieważ jednak w każdych relacjach interpersonalnych mogą powstawać rozmaite tarcia bądź problemy, dlatego ważne jest, aby w praktyce stomatologicznej lub protetycznej istniały zasady, których trzymanie się umożliwi przezwyciężenie pojawiających się wyzwań i odzyskanie harmonii w zespole.

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS