Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Media społecznościowe a profilaktyka stomatologiczna
  • 22-02-2021
 

 

 

 

 

Media społecznościowe mogą pomóc w promowaniu informacji z zakresu profilaktyki stomatologicznej, z którymi zespoły dentystyczne starają się dotrzeć do pacjentów. Stomatolodzy mogą wykorzystać siłę mediów społecznościowych i internetu na swoją korzyść. Dotyczy to również wykorzystania potencjału influencerów, gdyż przyciągają oni ludzi do treści, które oferują, a także mają zdolność przebicia się w internecie.

Eksperci od mediów społecznościowych uważają, że aby stomatolodzy byli bardziej widoczni wśród swoich kolegów po fachu i pacjentów, ważne jest, by pokazywali światu swoją wiedzę i pracę.

 

Z badań społecznościowych wynika, że głównym powodem, dla którego ludzie znajdują i udostępniają informacje, jest chęć dostarczania wartościowych i zabawnych treści. Osoby pracujące w stomatologii mogą wykorzystać to w celu propagowania informacji na temat profilaktyki stomatologicznej, a także z profitem dla budowania własnego wizerunku. Pacjenci dzięki przekazom poprzez media społecznościowe uzyskują natomiast wgląd w pracę, którą wykonują stomatolodzy; mogą na własne oczy przekonać się o umiejętnościach konkretnego dentysty, a przy okazji zapoznać się z wartościowymi treściami z zakresu profilaktyki stomatologicznej.

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS