Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Rusza konkurs na Popularyzatora Nauki 2020
  • 10-09-2020
 

 

 

 

 

 

Ruszyła kolejna, 16. już edycja, konkursu Popularyzator Nauki. W tym roku zgłoszenia można nadsyłać do 26 października 2020 r. W konkursie brać udział mogą wszystkie osoby, które w rzetelny i przystępny sposób opowiadają o nauce i zachęcają innych do odkrywania mechanizmów, zgodnie z którymi działa świat. Ponieważ konkurs odbywa się w kilku kategoriach: Naukowiec, Animator, Zespół, Instytucja, Media, daje możliwość startowania studentom, stomatologom, technikom dentystycznym i pacjentom. Mogą oni rywalizować o nagrody indywidualnie – w kategorii Animator.

Mogą także zgłosić się do konkursu jako członkowie koła naukowego i startować w kategorii Zespół. Jeśli zgłaszający się jest blogerem, twórcą fanpage'ów czy stron internetowych, które popularyzują naukę, mogą zgłosić się do kategorii Media. Co więcej, regulamin konkursu umożliwia zgłaszanie się kandydatów, którzy byli już w przeszłości laureatami.

 

Do konkursu można zgłaszać się samemu, a przypadku instytucji czy zespołu – poprzez swojego przedstawiciela. Zgłoszeń mogą dokonać również osoby trzecie, pod warunkiem, że zgłaszający uzyska zgodę kandydata, a do zgłoszenia dołączony zostanie zeskanowany dokument z odręcznie podpisaną zgodą kandydata na udział w konkursie. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie naukawpolsce.pap.pl

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS