Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Rozpoczęto przygotowania do Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej 2020
  • 05-02-2020
 

 

 

 

 

22.01.2020 r. w Warszawie w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej odbyło się spotkanie, w którym zainaugurowano przygotowania do mającego odbyć się już za kilka miesięcy tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej (towarzystwa te były jednocześnie gospodarzami tego wydarzenia), a także przedstawiciele kilkudziesięciu urzędów, instytucji i firm – niekoniecznie bezpośrednio związanych ze stomatologią – oraz przedstawiciele samorządu lekarskiego.

 

W tym roku wydarzenia odbywające się pod szyldem Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej będą realizowane w ramach projektu „Zdążyć przed próchnicą”, którego celem ma być edukacja przyszłych rodziców oraz rodziców dzieci w wieku 0 do 3 lat.

Do realizacji tego zadania potrzebna jest interdyscyplinarna współpraca. Podczas spotkania okazało się, że jest to możliwe, gdyż padały deklaracje zarówno pomocy jak i wsparcia na różnych etapach prac.

Źródło: NIL

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS