Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Meditrans wyłącznym dystrybutorem firmy Chirana Medical, a.s.
  • 11-01-2020
 

 

 

 

 

 

 

Z dniem 1 stycznia 2020 zmienił się generalny dystrybutor sprzętu słowackiego producenta – Chirana Medical, a.s.  Jest nim aktualnie Meditrans, który został wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Firma Chirana to producent unitów i instrumentów stomatologicznych z dużym doświadczeniem na rynku, jego produkty są obecne w Europie od 1967 roku. Urządzenia słowackiej firmy cenione są za trwałość, precyzję i niezawodność.

 „Dla nas najważniejszy jest klient. Dotychczas w ofercie nie posiadaliśmy produktów marki Chirana, ale wiemy jak bardzo ceniona jest przez stomatologów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów rozpoczęliśmy współpracę z tym słowackim producentem. Jesteśmy przekonani, że pozwoli to umocnić pozycję naszego kontrahenta na rynku, a nam uzupełnić ofertę o doskonałe urządzenia” – mówi Mateusz Brożek, kierownik działu sprzętu w Meditrans.

W wyniku umowy zawartej z Chirana Medical, a.s. cały asortyment marki Chirana znalazł się w ofercie Meditrans. W planie kieleckiej firmy jest wzmocnienie struktury handlowej oraz zapewnienie jeszcze lepszego wsparcia technicznego dla dotychczasowych i nowych użytkowników tych urządzeń.

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS