Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

zdj. beyli (CA® CLEAR ALIGNER)
zdj. beyli (CA® CLEAR ALIGNER)
PTS: jest akceptacja dla niewidocznych nakładek
  • 27-12-2019
 

 

 

 

 

 

 

Nakładki :beyli (CA® CLEAR ALIGNER) – niewidoczne, zdejmowalne, higieniczne, komfortowe i – co najistotniejsze – służące efektywnemu leczeniu ortodontycznemu, są kolejnym produktem, który uzyskał akceptację Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Wykonuje się je na indywidualne zamówienie, w oparciu o receptę pisemną wydaną przez wykwalifikowanego lekarza.

 

Akceptację PTS uzyskała unikalna kombinacja materiału medycznego pierwszej klasy o trzech różnych grubościach (soft – 0,5 mm, medium – 0,625 mm oraz hard – 0,75 mm), pozbawionego bisfenolu A. Od innych niewidocznych nakładek różnią się one tym, że zakrywają część dziąseł – na ok. 2-3 mm. Dzięki temu wzrasta natężenie ciśnienia w poszczególnych miejscach i tym samym skuteczność leczenia. Ponadto nakładki są mniej widoczne i nie podrażniają dziąseł.

Nakładki te projektowane są z wykorzystaniem nowoczesnej cyfrowej analizy trójwymiarowego skanu uzębienia pacjenta – dzięki temu możliwe jest bardzo dokładne opracowanie planu leczenia i dopasowanie pod indywidualne parametry wady zgryzu konkretnego pacjenta. Wykonywane są metodą termoformowania, a użytkownik dostaje zestaw nakładek na 15 tygodni i co tydzień wymienia nakładkę na nową. Całość leczenia odbywa się w trzytygodniowym cyklu, gdzie w pierwszym tygodniu nosi się nakładkę najcieńszą – soft, w drugim – medium, a w trzecim – najgrubszą – hard. W ten sposób stopniuje się natężenie wpływu nakładek na łuki zębowe.

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS