Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Stomatologia cyfrowa – szkolenie we Wrocławiu
  • 28-11-2019
 

 

 

 

 

W ramach AKADEMII PTS 28 października we Wrocławiu odbyło się szkolenie, którego tematem przewodnim była cyfrowa stomatologia. Według organizatorów, cyfryzacja stomatologii to przyszłość, dlatego ważne, aby lekarze dentyści wiedzieli, jak korzystać z poszczególnych systemów wykorzystywanych podczas pracy.

Podczas szkolenia uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak bezpiecznie korzystać z systemu CAD/CAM we własnym gabinecie stomatologicznym, a także, jak określić, które rozwiązania są dla nich najbardziej odpowiednie. Dodatkowo omówiono też możliwości drukarek 3D czy frezarek i przedstawiono korzyści płynące z posiadania takich urządzeń.

 

Organizatorzy kursu są przekonani są, że dzięki temu szkoleniu dentyści w prosty i precyzyjny sposób będą planować leczenie i kwalifikować do odpowiednich procedur swoich pacjentów. Wpłynie to na efektywność i przewidywalność leczenia.


Całe szkolenie było bezpłatne dla członków PTS; w związku z dużym zainteresowaniem, organizatorzy planują już kolejne spotkania w ramach Akademii PTS.

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS