Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Więcej kontraktów na Dolnym Śląsku
  • 10-01-2013
 

 

 

Na Dolnym Śląsku w tym roku może być więcej zadowolonych dentystów i pacjentów. Od 1. stycznia 2013 r. NFZ podpisał nowe kontrakty. Tym samym w regionie pojawiły się też 23 nowe gabinety stomatologiczne leczące na ubezpieczenie. Pacjenci z dolnośląskiego będą mieć zatem więcej miejsc do wyboru, w których wyleczą zęby za darmo. Umowy z Funduszem w ostatnim dniu 2012 roku podpisało 118 gabinetów. Jak podaje „Fakt”, w sumie na Dolnym Śląsku w ramach kontraktu pracować będzie 800 gabinetów stomatologicznych. Wybrano je spośród 1,2 tys. gabinetów starających się o kontrakt. Tegoroczna pula środków do podziału określona została przez Fundusz na prawie 121 mln zł.

- Dzięki temu do konkursu przystąpiło o 200 stomatologów więcej niż przed rokiem – mówi Joanna Mierzwińska z dolnośląskiego NFZ.

Pomimo tego, że liczba gabinetów stomatologicznych realizujących usługi w ramach umowy z NFZ wzrosła, nadal tylko w jednym miejscu będzie można skorzystać z opieki nocnej w godzinach od 19.00 do 7.00 rano – we wrocławskim Dental-Art przy ul. Komandorskiej.

Źródło: „Fakt”

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS