Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Stomatolog Miesiąca opowiada
  • 20-09-2012
 

 

 

 

 

Warszawska Gazeta” przedstawiła w wydaniu z dn. 31.08. wywiad z drem Bartoszem Mulawą pracującym w stołecznej klinice NZOZ Ferreus Stomatologia Rodzinna, który został wybrany na łamach gazety na Stomatologa Miesiąca. Dentysta opowiada w periodyku m.in. o swojej pracy i zabawnych zdarzeniach, w których przyszło mu uczestniczyć podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Wspomina, że wprawdzie strach przed dentystą u niektórych pacjentów jest wielki, ale żaden z jego klientów na szczęście nie uciekł z fotela.

- (…) kiedyś pacjentka w trakcie leczenia endodontycznego wraz z założonym koferdamem i narzędziami w kanałach wstała i pobiegła do toalety. Przez pięć lat pracy w zawodzie spotkałem się z wieloma wesołymi sytuacjami w gabinecie. Jestem osobą o dużym poczuciu humoru i dystansem do siebie, więc często sam prowokuję zabawne sytuacje – mówi dr B. Mulawa.

Trudne leczenie endodontyczne oraz protetyka to obszary stomatologii, którymi najczęściej dentysta ma okazję zajmować się podczas przywracania zdrowia zębom swoich pacjentów.

Dr Mulawa podkreśla wagę stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych personelu medycznego w osiąganiu coraz wyższej jakości leczenia. Swoim pacjentom wciąż przypomina o konieczności wykonywania codziennie starannej higieny jamy ustnej.

Źródło: „Warszawska Gazeta”

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS