Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Pytanie o najseksowniejszy uśmiech
  • 25-04-2012
 

 

 

 

 

Polki może niezbyt interesują się piłką nożną, ale piłkarzami już bardziej. Miarą atrakcyjności piłkarzy okazał się w jednym z badań przeprowadzonych przez katowicką klinikę stomatologiczną Duda Clinic... piękny uśmiech. Panie miały ocenić, który z przedstawionych na zdjęciach piłkarzy ma najseksowniejszy uśmiech. „Wygrał Hiszpan Gerard Pique -wskazało go 12,1 proc. kobiet. Drugie miejsce przypadło Portugalczykowi Cristiano Ronaldo, wskazało go 11,7 proc. fanek piłkarskiego uśmiechu. Jedynym Polakiem w zestawieniu i to na miejscu 9. jest Wojciech Szczęsny. Jego uśmiech jest seksowny dla 6,3 proc. ankietowanych kobiet” - donosi gazeta „Echo Dnia”.

Panie w większości (62 proc. respondentek) uważają, że zdrowe zęby i ładny uśmiech decydują o seksowności piłkarzy. Męski uśmiech znalazł się też na 13. pozycji w rankingu 100 rzeczy, które najbardziej pociągają kobiety.

 

Jaki powinien być uśmiech idealny, aby był pociągający dla przedstawicielek płci pięknej? Aż 57 proc. pań na pierwszym miejscu postawiło zadbane i zdrowe zęby. Z kolei ponad 20 proc. kobiet uznaje zbyt biały kolor uśmiechu u panów za nieatrakcyjny.

- To, co decyduje o jego atrakcyjności to symetria i otwartość. Im szerzej jest on eksponowany, tym lepiej jesteśmy odbierani. Warunkiem jest higiena, dbanie o zdrowie zębów i uzupełnianie ubytków - mówi dr Mariusz Duda.
Źródło: „Echo Dnia”

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS