Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna LekarzAktualności

Dentyści będą zbierać pieniądze
  • 25-11-2011
 

 

 

 

 

Do tej pory dentyści z Podlasia z pracownikami Dentomaxu zbierali dary dla podopiecznych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Białymstoku. Dzięki tej akcji niepełnosprawni intelektualnie wychowankowie instytucji mogli otrzymać środki czystości, zabawki i wiele innych potrzebnych przyborów.

- Dentyści odpowiedzieli na nasz apel i z jednej strony przynosili rozmaite deficytowe w ośrodku rzeczy, a jednocześnie sami zbierali dary wśród pacjentów - wspomina Kazimierz Klimczuk, szef Dentomaksu. W ramach akcji pomocy dzieciom, w siedzibie firmy odbyły się też kiermasze przedświąteczne połączone ze sprzedażą ozdób wykonanych własnoręcznie przez podopiecznych białostockiego ośrodka.

Organizatorzy nie słabną w swym zapale do pomagania najmłodszym. Tym razem Dentomax chce przeznaczyć na dzieci procent od sprzedawanych przez siebie produktów.

Dzięki pomocy, którą już udało się uzyskać dzięki staraniom Dentomaxu, dzieci mogły wyjechać na wycieczkę do Torunia – była to dla niech prawdziwie wielka wyprawa.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”


 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Katalog Firm

Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS