Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Kalendarz
Kalendarz Wyszukaj Dodaj wydarzenie
Szkolenia
Praktyczny kurs fotografii w gabinecie stomatologicznym -...
Data: 2020-11-14
Wrocław
woj. dolnośląskie
Praktyczny kurs fotografii w gabinecie stomatologicznym - zdjęciowa dokumentacja pacjenta od A do Z. Kurs skierowany jest do: stomatologów, asystentek i higienistek stomatologicznych, którzy chcą uczynić fotografię podstawowym narzędziem swojej
„Leczenie ciężkich zapaleń jamy ustnej w przebiegu...
Data: 2020-11-14
On-line
woj. kujawsko-pomorskie
„Leczenie ciężkich zapaleń jamy ustnej w przebiegu chemio i radioterapii nowotworów litych, ciężkich postaci chorób rozrostowych. Wybrane przykłady protetyki pooperacyjnej oraz problem choroby popromiennej ” - Dr n. med. Zbigniew Hamerlak
Adhezyjne odbudowy zębów leczonych endodontycznie w...
Data: 2020-11-14
Łódź
woj. łódzkie
Adhezyjne odbudowy zębów leczonych endodontycznie w odcinku bocznym. Endokorony, włókna, nakłady - wykład i warsztat praktyczny.
Zastosowanie nici PDO i nici haczykowych 4D BARB w...
Data: 2020-11-14
Warszawa
woj. mazowieckie
Idealne rozwiązanie dla lekarzy, którzy po skończeniu tego 2-dniowego szkolenia chcą wykonywać zabiegi jednocześnie z aplikacji nici PDO i kwasu hialuronowego. Szkolenie obejmuje zakres średniozaawansowany i zaawansowany.
Zastosowanie kwasu hialuronowego i botoxu w zabiegach...
Data: 2020-11-14
Warszawa
woj. mazowieckie
Aesth Medic Trainings Medycyna Estetyczna Szkolenia dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów zaprasza na praktyczne szkolenia z zastosowania botuliny typ A i sieciowanego kwasu hialuronowego w zabiegach medycyny estetycznej.
PASCAL MAGNE w Polsce - Dwudniowa Sesja 14 - 15 listopada...
Data: 2020-11-14
Sopot
woj. pomorskie
Nowe tematy - po raz pierwszy w Polsce - ESTETYCZNE UZUPEŁNIENIA ADHEZYJNE W ODCINKU PRZEDNIM - AKTUALIZACJA WIEDZY oraz OBIEKTYWNE I SUBIEKTYWNE KRYTERIA ESTETYKI UŚMIECHU.

Kalendarz


Patronujemy
Nie przegap
Nowość
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS