Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Kalendarz
Kalendarz Wyszukaj Dodaj wydarzenie
Szkolenia
Nowoczesna endodoncja dla każdego.
Data: 2019-03-08
Wrocław
woj. dolnośląskie
Przewodnik po procedurach - od diagnostyki do odbudowy.
Indywidualne licówki kompozytowe – prosta metoda na...
Data: 2019-03-08
Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
Celem szkolenia jest nabywanie wiedzy z zakresu stomatologii estetycznej poprzez zapoznanie się z systemem do wykonywania bezinwazyjnych licówek kompozytowych metodą bezpośrednią.
Anatomia dla implantologów.
Data: 2019-03-08
Warszawa
woj. mazowieckie
Szkolenie wchodzi w skład cyklu szkoleniowego Curriculum XXII. Uczestnik całego cyklu po pozytywnym zaliczeniu egzaminu uzyskuje międzynarodowy certyfikat DGOI.
Aparaty zdejmowane w codziennej praktyce ortodontycznej (kurs praktyczny), przeznaczony jest dla lekarzy z podstawowym zakresem wiadomości teoretycznych o aparatach zdejmowanych.
Szkolenie adresowane dla asystentek ortodontycznych-kurs praktyczny, 1 dzień w praktyce ortodontycznej. Ważne: termin szkoleń ustalany indywidualnie.
Szkolenie adresowane jest do lekarzy ortodontów, właścicieli oraz managerów praktyk ortodontycznych, do asystentek i higienistek pracujących z lekarzem ortodontą. Wprowadzenie do ortodoncji praktycznej.
Podstawy implantologii.
Data: 2019-03-08
Warszawa
woj. mazowieckie
Kompleksowy program na poziomie podstawowym skierowany do stomatologów pragnących rzetelnie przygotować się do rozpoczęcia praktyki implantologicznej.

Kalendarz


Patronujemy
Nie przegap
Nowość
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS