Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 2
Dodano: 2010-12-26 14:08:57
Witam,jezeli ktos juz nostryfikowal dyplom ,alo jest w trakcie ,to prosze o kontakt ,chciala bym sie skonsultowac i wiecej sie dowiedziec juz nieformalnie jak to wyglada .Posiadam ogulne informacje ,jakie papiery trzeba i w jakich uczelniach ,ale bym chciala sie jeszcze skontaktowac z zywa osoba ,ktury juz to ma za soba )
Jestesm lekarzem -stomatologiem ,skonczylam na Ukrainie w Dniepropietrowskiej akademii medycznej )
Pozdrawiam i z gory dziekuje )
marines
Gość
Dodano: 2011-06-17 16:11:09
witam
ja rowniez studiuje stomatologie na ukrainie i chetnie bym nawiazal z /Toba kontakt rgb100@wp.pl
Nazar
Gość
Dodano: 2011-12-04 14:11:21
Czesc! Wlasnie jeste w traktcie nostryfikacji i chetnie skontaktuje sie z osobami interesujacymi tym zabiegim. Poprosze o kontakt nazar50@ukr.net
bla
Gość
Dodano: 2012-03-13 23:02:58
nie mogliscie od razu isc do PL? masz troche błedów ortogradicznych w tekscie tak recepty nie napiszesz!
miki
Gość
Dodano: 2012-03-15 13:47:54
pracujcie na ukrainie!!!
GOŚĆ
Gość
Dodano: 2012-03-28 08:41:06
tak ogUlnie to my w Polsce nie chcemy "lekarzy" z Ukrainy
malgonaaa
Gość
Dodano: 2012-09-16 17:47:52
wlasnie! nie dostalas sie w PL , poszlas na latwizne i teraz do PL chcesz wracac??? a idz w... :P taki z Ceiobie dentysta jak z koziej d**** trabka!!!
Gość
Gość
Dodano: 2012-10-31 20:09:39
Ja studiuję stomatologię w Polsce, ale wiem, że nie każdy ma taką możliwość. A wy zarozumialcy wyluzujcie się, bo wcale nie jesteście lepsi. Niektórzy mają marzenia i dążą do nich z całych sił. Wszyscy są mocni tylko w gębie!
Gość
Gość
Dodano: 2012-12-12 11:40:17
Witam
Mam ten koszmar już za sobą (nostryfikację). Chętnie odpowiem na wszyskie pytania. petren@inbox.ru rus, ukr, pl, eng - w każdym języku )))
Dla tych kto nas tu nie chce ( w PL ) - zazdrość nie jest najlepszą cechą lekarza, wyluzujcie!!!!! Jesteśmy (lekarze) dla tego - żeby pomagać, a pomagać kolegóm - to nasz święty obowiązek (KEL)
Pozdrawiam.
Stomq
Gość
Dodano: 2013-09-17 16:14:19
Cześć:D Koledzy i koleżanki;) Po pierwsze proszę o pomoc w identyfikacji osób które niestety są nam nieprzychylne i notorycznie łamią Kodeks Etyki Lekarskiej. Ich sprawą powinien zająć się Sąd OIL. Jak wiemy Wyścigi szczurów nie są tolerowane przez zjednoczone środowisko lekarskie.
Po drugie nostryfikację ukończyłem i rozpocząłem działalność i współprace z koleżankami, kolegami i pracuje się świetnie.
Po trzecie posiadam istotne informacje na temat nostryfikacji dyplomu lekarza-dentysty - pytania przesyłać na email slavkoooo88@gmail.com
1 | 2 | 3    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS