Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2015-01-13 18:27:25
witam, mam bardzo słabe zęby i nie wiem jakby mogła je wzmocnić, mam też dużo wypełnień i nie wiem czywg mogę używać szczoteczki elektrycznej
pozdrawiam
ania belska
Gość
Dodano: 2015-01-23 07:38:58
Rozsądna dieta, porządne szczotkowanie, pasta ajona, częste zmiany szczoteczki, rezygnacja z fajek - dużo jest czynników, które wpływają na zęby. Zadbaj o nie, a wtedy problemy powinny ostatecznie zniknąć.
hemte
Gość
Dodano: 2016-04-21 07:42:08
Dieta również, ale dodatkowo znacznie ma pasta bez fluoru, miękka szczoteczka która będzie odpowiednio często zmieniana, no i systematyczność. Dzięki temu docelowo uda się wam uzyskać takie zmiany, jakich chcieliście.
Ilość wiadomości: 7
Dodano: 2016-06-27 11:40:44
W moim przypadku pomogły lekkie zmiany życiowe. Rzuciłam kawę, papierosy i inaczej się odżywiam (o tym już musisz sama poczytać). Oprócz tego, odkąd zaczęłam przeglądać fora związane ze stomatologią, inaczej podchodzę do szczotkowania zębów i używania nici dentystycznej.
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2016-07-28 14:33:57
A co zrobić jak ma się słabe dziąsła bo źle reagują na ciepło i zimno? najbardziej jeden trzonowiec, który był leczony wypełnieniem 3 miesiące temu, nie był to duży ubytek- bo niewielki. Mam pastę sensodyne do wrażliwych a i tak to nie pomaga.
Odchudzasz się? Wiesz jakie tabletki na odchudzanie bez recepty w aptece?
Ilość wiadomości: 11
Dodano: 2016-12-02 09:07:52
zapytaj w aptece o specjalne żele dla zębów nadwrażliwych. Jest tego mnóstwo i na pewno coś wybierzesz dla siebie

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS