Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
HelenkaKrk
Gość
Dodano: 2019-02-08 09:40:15
no to chyba wybielanie faktycznie ci zostaje :) ja polecam bardzo tą metodę nakładkową, bo dostajesz od lekarza specjalne nakladki i sobie jakby robisz sama w domu, super sprawa no i kasa w porzadku nie to co przy tych lampach, a efekt super u mnie, nawet chyba lepszy niz u znajomej co robila lampą, aha ja robilam tak w Scandinavian Clinic
milena
Gość
Dodano: 2019-05-20 22:00:40
Ja polecam jeżeli ktoś z okolic Ratyńscy Dental Clinic Józefów, fantastycznie wybielają zęby.Ogólnie bardzo dobra klinika stomatologiczna. Szybka implantologia ,chirurgia. Ostatnio byłam z córką to podano jej gaz rozweselający bo miała ogromny stres ;-) Naprawdę dbają o pacjenta.
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2019-05-28 12:40:08
ja w takim wypadku polecam wybrać sie na wybielanie zębów do luxmedu
milenka
Gość
Dodano: 2019-06-01 21:06:52
Bardzo ładnie wybielają zęby w Ratyńscy Dental Clinic w Józefowie na Granicznej. Moja koleżanka z pracy tam robiła sobie właśnie wybielanie, ma Hollywood Smile, rewelacyjnie ;-)
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2019-06-11 10:01:23
Dzięki za pomoc
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2019-06-18 15:36:22
Szczerze powiedziawszy, to też się borykam z tym problem. Zmiana diety, jeszcze częstsze mycie zębów - nic nie pomaga, chyba też bd musiała wybrać się na wybielanie :( Boję się trochę stosować tych wszystkich cudownych produktów z tv i neta.
  1 | 2 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS