Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
pap
Gość
Dodano: 2013-02-15 06:50:05
Nie ma modelu Elite, może chodzi Ci o esse.
To zabezpieczenie 500 mA zamień na 1 A, standardowa procedura stosowana nawet po zamontowaniu nowego unitu
pap
Gość
Dodano: 2013-02-15 16:22:45
Przepraszam, były Elite
gosc
Gość
Dodano: 2013-05-12 18:30:27
proszę i opinie o unicie Anle ( unit Chiński ) sprzedawcą jest firma Marku
wip
Gość
Dodano: 2013-05-15 16:54:22
co do chińskich unitów to mam mieszane uczucia. Widziałem u znajomych dwa Sigery - wciąż coś się psującego, a szczególnie sterowanie fotelem; u trzeciego doktora inny chińczyk przeżył z dwa lata, padła elektronika a Dental Holding już nie miał do tego części - unit poszedł na złom. Fakt, kupiony był bardzo tanio i może się zwrócił.
Zawsze twierdzę, że lepiej kupić dobry sprzęt z dobrym serwisem i dobrym dostępem do części zamiennych i niech pracuje kilkanaście lat bez przestojów. I tu mam wciąż zaufanie do OMS-a.
Serwisant
Gość
Dodano: 2013-05-16 10:52:54
"co do chińskich unitów to"
mam u siebie kilka SIGER-ów. Pytałem kiedyś o ocenę tego sprzętu, była cisza no i staneły. Owszem wystepują jakies zaciachy ale wszystkie do opanowania bez problemu. Kultura techniczna na nieco wyższym poziomie niż .... (nie będę krytykwał). Rozgryzłem je w detalach. Mam takze kilka sztuk tych tanich z DH i dziwię sie że poszedł na złom. O ironio, z nimi nie mam kłopotu ( a pracują na NFZ więc przemiał niezły) a elektronika jest na tak niskim poziomie że nawet początkujący elektronik powinien sobie poradzić. Owszem ich jakość jest adekwatna do ceny. Na moje szczęście i pod WEBEREM i OMS-em też leżałem ( z czegoś trzeba żyć ) tylko cena części z nóg powala. A tak naprawdę to w mojej ocenie " kierowca nie potafiący jechać Syrenką, Merem też nie pojedzie"
Gość
Gość
Dodano: 2013-05-25 14:41:03
A jak nie pojedzie ...to powie że unit lub serwis do dupy.
Na coś trzeba zwalic tongue
Serwisant
Gość
Dodano: 2013-05-27 08:54:40
Nic nowego. Był czas przywyknąc. Jedyna pociecha że dotyczy to w znacznym stopniu tylklo tej specjalizacji. Nie wiem na czym ten fenomen polega, w innych tematach jest zdecydownie normalniej. Na moje szczęście nie jest to podstawy kierunek mojego działania i mogę odetchnąć z ulgą.
dominika
Gość
Dodano: 2014-04-16 11:20:54
moze w donau cos znajdziesz bo oni zajmuja sie sprzedaza sprzetu stomatologicznego.
Serwisant
Gość
Dodano: 2014-04-23 12:34:49
To nie jest reklama ?

http://sklep.donau.com.pl/Wstrzasarka-do-kapsulek-SYG-200%283,4035,762%29.aspx

A to napewno nie jest Chińskie !
Dorota
Gość
Dodano: 2019-04-14 11:09:08
proszę i opinie o unicie Anle ( unit Chiński ) sprzedawcą jest firma Marku
  1 | 2 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS