Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
okle
Gość
Dodano: 2021-03-09 13:01:27
Powiem tak, gdyby wyjąć z enbio wszystkie części i zostawić pustą obudowę to i tak nie byłoby opcji by wcisnąć w nią pompę próżniową.

ja czegoś tu nie rozumiem autoklaw klasy B to według wszelkich opisów taki w którym jest
frakcyjna próżnia wstępna. Umożliwia ona całkowite usunięcie powietrza dzięki cyklowi następujących po sobie impulsów próżni oraz wstrzyknięć pary wodnej.
Wiec jak enbio jest klasy B skoro nie ma pompy próżniowej?
Proszę o rzetelną odpowiedź kogoś kto ma wiedzę techniczną.
Serwisant Wawa
Gość
Dodano: 2021-03-11 11:05:50
Enbio zmieniło gwrancje do 1roku a mieli 2 lata. Tak więc rok warancji i naprawa za własną kase. Ciekawe czemu?
Dominika
Gość
Dodano: 2021-05-17 13:34:57
Jak to czemu? Awaryjność enbio jest porażająco wysoka co sprawia że gdyby można było to gwarancję skróciliby do miesiąca. Co gorsza koszty wszelkich napraw są porównywalne z autoklawami klasy getinge czy melag co przy cenie zakupu rodzi pytanie "naprawiać czy kupować nowy autoklaw"?
Igorek
Gość
Dodano: 2021-07-29 23:54:17
Całe to enbio to jedna wielka porażka! małolaty podniecają się wyglądem 😢 kupują zabawkę a po roku płaczą jak małe dzieci bo zabawka się zepsuła. Szkoda że brakuje zdrowego rozsądku w chwili zakupu. Każdy kto myśli logicznie analizuje jakie autoklawy od lat znajdują zastosowanie w stomatologii, służbie zdrowia. Czy tam ktoś widział tą zabawęczke nie sądzę.
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2021-09-22 18:59:25
Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakimi funduszami dysponujesz. Wybór aut na rynku jest naprawdę ogromny.
Beata
Gość
Dodano: 2021-09-24 06:54:20
w kwestii enbio - nikt poza producentem nie chce podejmować się naprawy tego sprzętu, zaś u producenta serwis sprowadza się do kupienia nowego urządzenia, którego żywotność przewidziana jest na dwa lata. Szukałam pomocy w kilku serwisach i wszędzie słyszałam to samo - enbio nie udostępnia wsparcia technicznego nawet w kwestii pogwarancyjnej
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2021-10-20 19:23:28
Ja polecam W&H
Myshka
Gość
Dodano: 2021-12-02 15:15:19
OMG...myślałam że tu znajdę jakieś wsparcie odnośnie serwisu pogwarancyjnego enbio a złapałam jedynie większego doła. Czy naprawdę nie ma żadnego serwisu który podołałby naprawie tego autoklawu? No przecież to nie jest normalne
    61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS