Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Jędrek
Gość
Dodano: 2019-02-17 20:44:14
Hahaha mądra Polka po szkodzie.
Olaf
Gość
Dodano: 2019-02-20 01:36:16
Moja rada jesli nie potrzebujesz duzej pojemnosci np.23litry rozważ 8lirowy to najlepsze mozliwe rozwiązanie. Zabawki o pojemnosci 2 czy 3litry to sredni wybór. Chyba ze chcesz ciagle stać przy autoklawie zamiast zajac sie pracą. Gdzie logika przy zakupie tych malych zabawek? Zamiast kupic urzadzenie wieksze ktore pozwal podczas jednego cyklu przygotowac narzedzia na caly dzien roboczy czy nawet dwa dni popełniacie taki blad. Pozniej meczy sie te zabaweczki po kilka razy dziennie marnujac czas i prąd. A po dwoch latach jak skonczy sie gwarancja trzeba kupic nowy bo to malenstwo jest tak wyeksploatowane ze nadaje sie do kosza....
serwisant
Gość
Dodano: 2019-03-10 08:11:36
Dokładnie jak napisał mój przedmówca - kup sobie autoklaw o pojemności 8l i bez problemu załadujesz do niego więcej niż do tej zabawki, którą kupiłaś. Już na zdjęciu reklamowym tego czegoś widać, że mieści się w nim zaledwie jedna kątnica stomatologiczna, lusterko i trzy cienkie zgłębniki.
Gość 87
Gość
Dodano: 2019-03-21 12:53:23
Przymierzam się do zakupu nowego autoklawu. Przejrzałam cały temat. Wychodzi na to, że mam tylko jeden typ Autoklaw Tinget STE 8L piątej generacji klasy B z USB i drukarką. Wolę się jeszcze upewnić. Ma odpowiedni zawór i na pewno przejdzie przez papierologie UDT? Czy ewentualnie jest firma/osoba, która może pomóc w wpisaniu tego wszystkiego ?
Pozdrawiam 😊
jan
Gość
Dodano: 2019-04-05 00:08:49
Linki do 8litrówki drukarka i port USB 2 lata gwarancji

https://hipermarketkosmetyczny.pl/autoklawy-kosmetyczne-i-medyczne/115532-lafomed-autoklaw-ref-lf-8l-e-z-drukark%C4%85-kl-b-medyczna.html?search_query=LAFOMED&results=18
dentik
Gość
Dodano: 2019-04-13 21:10:19
Polecam przejrzeć ofertę tej strony www.limedic.pl
serwisant
Gość
Dodano: 2019-05-10 09:55:18
Przymierzam się do zakupu nowego autoklawu. Przejrzałam cały temat. Wychodzi na to, że mam tylko jeden typ Autoklaw Tinget STE 8L piątej generacji klasy B z USB i drukarką. Wolę się jeszcze upewnić. Ma odpowiedni zawór i na pewno przejdzie przez papierologie UDT? Czy ewentualnie jest firma/osoba, która może pomóc w wpisaniu tego wszystkiego ?
Pozdrawiam 😊
w/s zaworu bezpieczeństwa musisz zwracać uwagę na dwa istotne szczegóły - czy ma stosowny certyfikat potwierdzający nastawę zgodną z parametrami pracy autoklawu i działa pod wpływem nie tylko ciśnienia ale i pary wodnej. Udetowca mniej interesuje sam zawór jak właśnie jego dokumentacja. Co do rejestracji w UDT to ściągnij sobie z ich strony załącznik "opis małego zbiornika ciśnieniowego" i w razie problemów proś o pomoc udetowca. W końcu za coś kasę bierze
Hania
Gość
Dodano: 2019-07-17 21:32:28
Witam, przymierzam się do zakupu autoklawu ParoxMed a konkretnie załatwiam już leasing gdyz decyzję mam podjęta. Pytanie ile pakietów mieści się do autoklawu 8litrowego?
serwisant
Gość
Dodano: 2019-08-09 12:30:21
Witam, przymierzam się do zakupu autoklawu ParoxMed a konkretnie załatwiam już leasing gdyz decyzję mam podjęta. Pytanie ile pakietów mieści się do autoklawu 8litrowego?

A DLACZEGO NIE ZAPYTASZ O TO SPRZEDAWCY, SKORO JUŻ DECYZJA PODJĘTA? BARDZIEJ POLEGASZ NA ZDANIU OBCYCH LUDZI NIŻ FACHOWCA, KTÓRY TEN SPRZĘT POSIADA?
    55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS