Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Kasia B
Gość
Dodano: 2018-06-05 12:39:26
Od ok dwóch lat jestem aktywna na tym forum udzielając się od czasu do czasu moje uwagi: mam już od 2 lat ParoxMed i jeszcze nigdy się nie zawiodłam na jego działaniu. Miałam u siebie sanepid już dwukrotnie i wszystko zgodne z ich oczekiwaniami. Więc popieram godny uwagi a cena normalna bez jakich szalenstw.
Sylwek
Gość
Dodano: 2018-06-05 21:01:18
Panie z hipermarketu przestań już męczyć oko tą kryptoreklamą yesona/paroxameda bo staje się to infantylne. Wystarczy zapytać doświadczonego serwisanta (większość z nas takowego posiada) by wiedzieć czym są te autoklawy i jakie problemy sprawiają użytkownikom. Sam zastanawiałem się niegdyś nad zakupem taniego chińczyka i szybko zostałem wyleczony z tych myśli. I pal licho już ten nieszczęsny udet, którego można unikać, ale marna jakość wykonania i brak serwisu to już wada nie do przeskoczenia. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której usterka jakiegokolwiek urządzenia w moim gabinecie zmusiłaby mnie do odwołania zaplanowanych wizyt. Dlatego trzymam się firm, które zapewniają kompleksową usługę począwszy od fachowej i rzetelnej sprzedaży (bez ściemniania, że ten model akurat pod udet nie podlega) a na przyjeździe serwisanta do awarii skończywszy. I tyle w temacie pseudo reklamy hipermarketu paroxmedu.
Sylwek
Gość
Dodano: 2018-06-05 21:07:27
Od ok dwóch lat jestem aktywna na tym forum
gdybyś była aktywna to byś nie pisała jako gość tylko z zalogowanego konta. A z tego co widzę to aktywność hipermarketu na tym forum trwa dużo krócej niż dwa lata
Mova
Gość
Dodano: 2018-06-06 18:51:57
Sprzedaż, sprzedaż ponad wszystko. Swego czasu panowie na krakdencie namówili mnie na zakup autoklawu sun złotoustymi opowieściami. Niska cena zakupu szybko poszła w zapomnienie bo koszty usuwania awarii wyczerpały moją cierpliwość. Nie po to kupuję nowe urządzenie by wiecznie było niesprawne. Dlatego nie polecam ani sunów ani yesonów bo to wszystko na jednej taśmie robione
Mirek
Gość
Dodano: 2018-06-09 07:07:56
No i co z tym zdjęciem yesona/paroxa z naklejką UDT? Czekam, czekam i się chyba nie doczekam co?
serwisant
Gość
Dodano: 2018-06-10 11:32:29
naklejkę to ci mogę w photoshopie wkleić i dać ci tyle oklejonych autoklawów ile zechcesz, tylko co z tego? aby zgłosić autoklaw w udecie nie wystarczy jak twierdzi koleś ze sklepu yesona wypełnić jakiś papierek. trzeba dostarczyć inspektorowi do wglądu cały komplet dokumentacji wraz z autoklawem. pierwszy problem chińczyków pojawia się już na poziomie podstawowych dokumentów i podzespołów nimi objętych. Zawór bezpieczeństwa przeważnie jest od kompresora, bez plomby i potwierdzenia nastaw (każdy zawór się reguluje stąd konieczność certyfikatu na zawór i na nastawę dokonaną przez europejskiego udetowca). Certyfikat na zawór chińczyka to karteczka niezawierająca istotnych danych do tego brak jest dokumentacji uzasadniającej zastosowanie konkretnego zaworu do konkretnej komory czy choćby numerów seryjnych zaworu potrzebnych do jego identyfikacji. I z tego powodu UDT odrzuca te autoklawy. Ale to już problem kupującego a nie sprzedawcy
mysza
Gość
Dodano: 2018-06-11 15:24:32
tu można poczytać o tym co ważne w kwestii doboru autoklawu i zgłoszenia w udecie https://www.nowygabinet.pl/index.php/aktumenu/138-porady-sprzetowe/1902-autoklaw-kupic-uzywany-cz...
Mirek
Gość
Dodano: 2018-06-11 16:22:21
A tu można poczytać jak hipermarketowiec zapełnia fora bzdurami http://forum.wzorki.info/wlasny-gabinet-kosmetyczny/12636-autoklaw-lozko-co-polecaciea.html

Po pierwsze UDT nie sprawdza klasy autoklawu, bo i po co. Po drugie UDT ma w nosie czy ktoś przeszedł szkolenie z obsługi autoklawu czy nie. Podobnie nie interesuje ich żaden rejestr (który ciężko mieć zanim nie uruchomiło się autoklawu). Już z tych wypowiedzi widać, że gościu nie ma pojęcia o temacie w którym stara się wypowiadać. "Kumpela dostała 500zł mandatu bo nie miała certyfikatu?" Jakiego mandatu? Od kogo? Udetowiec jak nie masz papierów nie dopuszcza urządzenia do użytku i to wszystko.
Ricardo
Gość
Dodano: 2018-06-22 11:11:56
Zakup dobrego produktu gwarantuje zminimalizowanie problemów a to w naszej pracy chyba rzecz najistotniejsza. Z miejsca odrzucam więc oferty podejrzane. Wolę dopłacić aby mieć pewność, że kupuję produkt znany na rynku w znanym od lat sklepie. Aktualnie wymieniam autoklaw na nowy i to skłoniło mnie do poczytania sobie waszego forum. Faktycznie reklama hipermarketu kosmetycznego jest na niskim poziomie, podobnie jak opisy znajdujące się na ich stronie www. "NIE DAJ SIĘ NABRAĆ NA ZAKUP AUTOKLAWU BEZ DRUKARKI !!!" - kto dziś na to zwraca uwagę? Od wielu już lat nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi autoklawu bez złącza usb. Drukarka fajna sprawa o ile drukuje naklejki na pakiety ale nie paragony z procesów, które po 3 latach stają się już nieczytelne i nadają się do kosza. "UWAGA!!! Od 1kwietnia 2017 większość sanepidów wymaga certyfikatu szkolenia z obsługi urządzenia u Nas szkolenie i certyfikat jest w cenie urządzenia.!" kolejna ściema - gdzie podstawa prawna?
Ricardo
Gość
Dodano: 2018-06-22 11:20:06
- jak można oferować szkolenie w cenie autoklawu? Przecież szkolenie należy zorganizować, nauczyć czegoś kogoś a nie dać papierek znikąd. Zawód technika sterylizacji uczą szkoły, które mają stosowne uprawnienia do nauki. kto dał takie uprawnienia sprzedawcy? To się aż pod prokuratora nadaje takie podszywanie się pod szkołę. "Nasze urządzenie gwarantuje bark corocznych płatnych przeglądów" - każde urządzenie będące wyrobem medycznym zobligowane jest do przechodzenia przeglądów o czym akurat wspomina ustawa ministra zdrowia i na co akurat zwraca uwagę sanepid na kontrolach. Nawet nazwa Parox ® Med to lipa - wystarczy wejść w wyszukiwarkę znaków zastrzeżonych by się upewnić, że literkę ® wykorzystują bezprawnie i nie ma takiej nazwy w rejestrze sprawdzenie znaku handlowego
    54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS