Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 48
Dodano: 2020-06-18 12:39:27
Doradzicie gabinet stomatologiczny w Krakowie, który specjalizuje się w profesjonalnej endodoncji? Chodzi tutaj o osobę, która bardzo boi sie stomatologów.
vagii
Gość
Dodano: 2020-06-18 14:47:31
A nie ma naprawdę czego. Jeśli leczenie endodontyczne jest przeprowadzone profesjonalnie to po prostu nie ma prawa boleć.
Najlepiej jest zdecydowac się na leczenie pod mikroskopem, leczenie takie jest delikatniejsze, poza tym nie ma tutaj ryzyka ewentualnej powtórki.
Ze swojej strony polecam gabinet stomatologiczny na Batorego:
https://studiose.med.pl/leczenie-kanalowe-leczenie-pod-mikroskopem-studio-se/

Na stronie jest kontakt.
DARIA85
Gość
Dodano: 2020-06-30 10:35:36
Polecam mojego dentysta dr Macieja Lepszego, odkąd trafiłam do niego to juz w ogole nie poje sie dentysty. Przyjmuje w scanidnavian clinic na placu szczepańskim jest extra!
Ata
Gość
Dodano: 2020-10-20 18:07:35
Mój brat też się bał bardzo stomatologów ale od kiedy trafił do Lux Med problem minął. Mają tam specjalistów z dobrym podejściem do pacjenta.
Karol 45
Gość
Dodano: 2020-10-23 09:32:18
Jestem z Krakowa, jesli chodzi o dentyste w tym mieście to przerobiłem wielu.. I w koncu trafiłem na solidnego lekarza. I nigdy w życiu go nie zmienia. Polecam dr Adama Balczyńskiego. Jest świetny , u niego nie wiadomo co to ból. przyjmuje m.in w klinice na placu szczepańskim.
Jan
Gość
Dodano: 2021-05-31 09:12:04
Ja rownież chodze do scandinavian clinic, tylko do dr Macieja Lepszego. Naprawde świetny specjalista. Wizyta u niego to czysta przyjemność! Myśle,że będziesz bardzo zadowolona.
Karol
Gość
Dodano: 2021-06-18 15:45:13
Polecam świetne centrum dentystyczne - scandinavian clinic! Chodze do dr Adama Balczyńskiego - moge polecić bardzo, jest naprawde świetny!
Jola
Gość
Dodano: 2021-07-26 11:05:15
Ja tez chodze do scandinavian clinic, ale do doktora Macieja Lepszego - też jest świetny :)

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS