Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2014-05-27 12:19:35
Sama używam szczoteczki sonicznej i chciałam kupić mojemu dziecku podobną. Czy dla 7 letniego chłopca taka szczoteczka waszym zdaniem będzie odpowiednia?
klotos
Gość
Dodano: 2014-07-02 07:59:26
Od zawsze używam klasycznej szczoteczki i nie mam z zębami jakichkolwiek problemów. Nie robię nic poza właśnie klasycznym myciem. Pasta to ajona. Jak dotychczas wszystko ok, i na pewno niczego w zasadach mycia nie zmienię.
annna monik
Gość
Dodano: 2014-07-08 07:48:37
Również uważam, że zdecydowanie najlepsza jest klasyczna szczoteczka. Niech dziecko samodzielnie wywołuje odpowiednie ruchy i myje sobie zęby. Na tym etapie rozwoju raczej bym nie sugerowała elektrycznych rozwiązań.
elwira
Gość
Dodano: 2014-07-28 15:41:18
Córka od samego początku miała miękką szczoteczkę, zwyczajną, jak dotąd zęby ma w idealnym stanie. Moim zdaniem szczoteczki elektryczne są całkowicie zbędne. Zwykła szczoteczka normalnie rozwiązuje problem.
adamek
Gość
Dodano: 2014-08-22 07:54:30
Miękka i systematycznie zmieniana. To w zasadzie wystarczy do utrzymania zębów w odpowiednim zdrowiu. Najważniejsza jest systematyczność - dbacie o zęby to cały czas będą one ładne.
malgator
Gość
Dodano: 2014-09-03 07:48:24
Od jakiegoś czasu nasza córka myje elektryczną szczoteczką i pastą ajona - super efekt, lepiej domywa zęby, zmiana spora. Co najlepsze - bardzo chętnie zaczęła z tej szczoteczki korzystać, a obawialiśmy się, że będzie się bała.
aldona wijak
Gość
Dodano: 2014-09-10 15:38:14
Moim zdaniem zwyczajna miękka szczoteczka wystarczy - aby tylko była systematycznie zmieniana. Zęby powinny w krótkim czasie powrócić do normalnego zdrowia - wszystko zależy tak na prawdę od was.
Ilość wiadomości: 8
Dodano: 2014-10-27 18:05:06
Jest taki duży wybór w szczoteczkach do zębów, że nie można się zdecydować. Ale też moja córka używa zwykłej i jest wszystko w porządku.
halina marczyk
Gość
Dodano: 2014-11-05 07:44:37
Miękka, zwyczajna, niech dziecko samo nauczy się odpowiedniego szcoztkowania - nasza córka właśnie w ten sposób robiła. Oczywiście trochę to trwało, ale faktycznie sama ciągnie do mycia zębów i o nie dba.
karolina brylik
Gość
Dodano: 2014-11-13 07:39:36
Miałam i elektryczną i tradycyjną i chyba jednak ta druga. Moim zdaniem zdecydowanie wystarczy. Przede wszystkim domywa zęby, są ładne, zdrowe, nie są podrażnione, zatem po co mi ta elektryczna?
1 | 2 | 3 | 4 | 5    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS