Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Zuza
Gość
Dodano: 2019-09-05 19:09:42
Mój brat chodzi z dziećmi do stomatologów z Lux Med. Mają świetne podejście do młodych pacjentów.
Ana
Gość
Dodano: 2020-01-22 22:05:11
Ja z dziećmi chodzę systematycznie do dentysty na przeglądy. Dzieci nie boją się, dzięki temu nie kojarzą wizyty z bólem. Bardzo ważne jest też podejście do małych pacjentów. Dlatego my chodzimy do Eurodental w Warszawie.
janex
Gość
Dodano: 2020-02-13 13:07:08
Najważniejsze, aby od samego początku nie stawiać stomatologa w złym świetle, często widzę sytuację gdzie dziecko straszy się wizytą u dentysty jak będzie jadł słodycze czy nie mył zębów. Takie zachowanie od samego początku utrwala w psychice negatywne nastawienie do wizyt u stomatologa, a przecież w dzisiejszych czasach to nic strasznego. Kolejną sprawą jest dobranie dobrych, tzw. lekarzy z powołania ;) od lat razem z moją dwójka dzieci korzystamy z usług stomatologa dziecięcego w Poznaniu i jesteśmy w 100% zadowoleni i polecamy, każdy ma super podejście do dzieci, dzięki czemu zdarza się nawet, że pytają mnie kiedy odwiedzą pana/panią XYZ :D
Ilość wiadomości: 10
Dodano: 2020-02-18 11:05:06
Z żoną przeczytaliśmy mnówstwo poradników o tym, jak przekonać dziecko do dentysty i w zasadzie sprowadzało się do jednego: nie utożsamiać dentystę z kimś złym i nieprzyjemnym. Jak tylko obraliśmy pozytywną narrację i skojarzenia, to bez problemu chodzi do dentysty dziecięcego w Poznaniu :)
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS