Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Winka
Gość
Dodano: 2019-05-19 16:34:08
A ja polecam stomatologów z Lux Med. Umieją podejść odpowiednio do małych pacjentów .
daria
Gość
Dodano: 2019-05-27 10:25:32
@winka, potwierdzam w 100%! Czterolatek w innych miejscach nawet nie chciał buzi otworzyć a tu - miła atmosfera, profesjonalizm, nikt się nie spieszy i cuda się dzieją - można leczyc zęby maluchowi bezstresowo!
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2019-05-28 13:00:04
ja ze swoim synkiem też przeżyłam koszmar z dentystami, strasznie bał się dentysty, ale jakoś po dłuższych namowach nareszcie udało mi się go zaprowadzić miła pani stomatolog wytłumaczyła mu że nie ma się czego bać i od tamtej pory strach zanikł.
andzia89
Gość
Dodano: 2019-06-10 20:51:52
A skąd jesteś? Jeżeli z okolic śląskiego to polecam zerknąć na propozycje stomatologi na https://dental-team.pl/cennik/ , myślę że będziesz zadowolona pod względem podejścia do dziecka i wyleczenia uzębienia. Czasem po prostu trzeba mieć podejście do dzieci, a nie każdy stomatolog go ma.
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2019-06-12 10:39:52
Jest mnóstwo metod, jak przekonać malucha do dentysty. Czasami to my rodzice się do tego przyczyniamy, kompletnie nieświadomie! Więcej info możesz znaleźć na stronie Mojego Stomatologa na jego blogu: Dentysta dziecięcy Poznań
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS