Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
osnak
Gość
Dodano: 2016-11-30 07:47:40
Używamy normalnej, miękkiej szczoteczki i to mi daje dopiero fajną zmianę. To nie jest tak, że te zęby robią się z niczego ładne i zdrowe - dojście do ich odpowiedniej kondycji wymaga mnóstwa czasu, ale wszystko jest do zrobienia.
asiatoner
Gość
Dodano: 2016-12-12 07:43:12
Nie widzę żadnych różnic pomiędzy szczoteczkami. Moim zdaniem wystarczy zdecydowanie szczoteczka normalna, aby tylko szczotkowanie było odpowiednie i systematyczne, podobnie jak dieta. Nie są tutaj potrzebne żadne cuda.
bobers
Gość
Dodano: 2016-12-15 07:44:11
Nasze dziecko ma taką i ... tyle. Nie widzę w tym w żaden sposób cudownego rozwiązania. To raczej nowość, ale żeby miała jakiś pozytywny wpływ na wygląd zębów? Moim zdaniem liczy się jakość szczotkowania, a nie szczoteczka...
boszke
Gość
Dodano: 2016-12-28 07:38:03
Szczoteczka powinna być porządna, a czy soniczna? Myję normalną od zawsze, tylko często ją zmieniam i nie mam żadnych problemów, tak więc chyba nie są tutaj potrzebne żadne cuda, tylko absolutne podstawy i wtedy na bank będzie lepiej. Czyż nie?
przemekb102
Gość
Dodano: 2019-06-25 09:08:57
Aby być spokojnym o zdrowie i odpowiednią pielęgnację, należy zadać sobie kilka pytań. Czy naprawdę dokładnie czyszczę zęby szczoteczką tradycyjną? Czy spędzam nad tym wystarczającą ilość czasu? Czy używam nici dentystycznej? Szczoteczki elektryczne (obrotowe i soniczne) wyczyszczą zęby łatwiej i szybciej. Wystarczy przyłożyć ją do zębów, nie trzeba martwić się już o odpowiednie ruchy, nie trzeba się "namachać". Szczoteczka elektryczna zasygnalizuje również upływ dwóch minut. Szczoteczka soniczna czyści również przestrzenie międzyzębowe.

Podsumowując, szczoteczki elektrycznie, nieocenienie pomagają w pielęgnacji zębów oraz zwiększają jej jakość. Utrzymanie czystości jamy ustnej za pomocą tradycyjnej szczoteczki jest zapewne możliwe, jednak wymaga wysiłku i poświecenia większej ilości czasu.
Nimerera
Gość
Dodano: 2019-11-06 10:07:01
Dla mnie najlepsza elektryczna to braun z koncowkami oral-B.Tez uwazam ze nie ma nic lepszego od elektr.z pewnoscia nigdy zwykla nie doczyscisz tak zebow trzonowych,po pierwszym razie nigdy juz nie wrocisz do zwyklej a po trzecim bedziesz sie dziwila jak moglas do tej pory z tak brudnymi zebami chodzic,bo bardzo czuc roznice.Jezeli bardzo chcesz to mozesz kupic z irygatorem ale drogie okropnie(ponad 350zl najtansze)
Jesli chcecie dbać o zeby warto również chodzić do stomatologa regularnie bo jedynie regularne wizyty mogą dać dobre efekty:
https://portaldlazdrowia.pl/leczenie-zebow-bez-bolu-to-mozliwe/
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2020-01-16 11:03:28
Z sonicznym to mi sie kojarzy srubokret Dr Who :)
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS