Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Joanna
Gość
Dodano: 2013-11-06 16:51:31
właśnie zastanawiam się na wybieleniem zębów i w sumie ten artykuł niewiele mi pomgół ;) wszędzie piszą to samo. Może byście mogli napisać jak takie wybielanie u dentysty wygląda?
iza mika
Gość
Dodano: 2013-11-08 07:43:54
Nie ma wielkich tajników. Przyczyną brzydkich zębów jest nieodpowiednia pielęgnacja, zatem musicie po prostu zacząć o nie systematycznie dbać. Kolejny krok to koniec fajek, kawy - to ma bardzo negatywny wpływ na zęby. No i ajona. Niby pasta na problemy z dziąsłami, a działa cuda przy wybielaniu.
tomekson
Gość
Dodano: 2013-11-21 07:52:47
Śmieszną mnie takie tematy. Zaraz wam ktoś wciśnie cudowne wybielanie, które będzie działało przez 2 tygodnie. Tajniki wybielania polegają na dbaniu o dietę i systematycznym myciu zębów. Tylko wtedy można liczyć na zadowalająće efekty.
iza mika
Gość
Dodano: 2013-11-25 07:45:02
Ale nie możesz zaprzeczyć, że są przypadki osób, u których samo wybielanie nic nie da... Nie mówię tutaj o tych, którzy są leniami bez zaangażowania, lecz o tych, którzy po prostu mają taką barwę naturalną, że nie da się jej sprowadzić do bieli. Jak sądzicie?
wybaka
Gość
Dodano: 2013-12-02 07:53:12
Wybielanie zębów przez zabiegi zawsze będzie miało jakieś negatywne konsekwencje, bo to zabieg, szybki zabieg, nie ma takiej opcji, abyście po prostu zmienili barwę zębów, a poza tym wszystko było idealnie - to niestety nie działa na takich zasadach.
bielon
Gość
Dodano: 2013-12-04 07:48:09
Wybieliłam sobie zęby przy pomocy podstawowych metod. Jakich? Po prostu pasta ajona, systematyczność w tym co robię, elimonowanie używek. Wielkim sukcesem jest dla mnie rezygnacja z fajek. Teraz na myśl o tym smrodzie robi mi się niedobrze.
Marcia
Gość
Dodano: 2013-12-04 14:49:20
nie odkryli Ameryki tym artykułem. Jak kogoś stać to może sobie wybielić u dentysty, ale takto to odpowiednia pielęgnacja i ma się ładne ząbki
kacper malik
Gość
Dodano: 2013-12-16 07:46:39
Zobaczycie jak wybielicie hehe... Na kilka tygodni, uszkodzicie szkliwo, osłabicie zęby. Tego chcecie? Jeśli chcecie mieć ładne i białe zęby to wprowadźcie pastę ajona, dbajcie o systematyczność, myjcie te zęby 3 razy dziennie, zmieniajcie szczoteczkę - zobaczycie, że efekty będą o niebo lepsze!
michal bialek
Gość
Dodano: 2014-01-20 07:40:31
Każda metoda wybielania zabiegowa, nie przynosi trwałych efektów. To tylko takie czasowe działanie, które zębom może zaszkodzić. Dużo daje zmiana stylu życia, fajki i kawa raczej nie wpływają na was pozytywnie - zmieńcie to, a będzie lepiej.
diana
Gość
Dodano: 2014-01-20 09:46:09
w niedługim czasie zamierzam wybielić zęby już nie mogę doczekać się efektów, myślę, że warto zdecydować się na wybielenie choćby dla swojego komfortu psychicznego
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS