Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Sandra
Gość
Dodano: 2012-05-18 12:25:17
a gdzie znajdę takie miejsce w Bytomiu,gdzie leczą studenci stomatologii?

plac akademicki ... duzy zolty budynek.
dokladny adres jest dostepny na intrnecie.
tyle ,że dentysci przyjmujacy w prywatnych gabinetach stomatologicznych , do ktorych chodzę teraz są przeciwni ich praktykom uwazajac ich pracę za felerną.... niedokladną.
inez
Gość
Dodano: 2012-09-08 21:09:26
a gdzie znajdę takie miejsce w Bytomiu,gdzie leczą studenci stomatologii?

plac akademicki ... duzy zolty budynek.
dokladny adres jest dostepny na intrnecie.
tyle ,że dentysci przyjmujacy w prywatnych gabinetach stomatologicznych , do ktorych chodzę teraz są przeciwni ich praktykom uwazajac ich pracę za felerną.... niedokladną.

A w jakich godzinach przyjmują , czy w soboty również?
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2012-10-11 12:47:07
Dzień dobry,

od 11 lat choruje na bulimię, choroba spustoszyła całkowicie moje uzębienie. Mimo 26 lat nie mam już 8 zębów, połamały się a korzenie pozostały, reszta jest w tragicznym stanie. Obecnie wracam do świata żywych. Pracuję ale niestety nie stać mnie na prywatnego dentystę, ponieważ większość mojej pensji wydaję na leki. Bardzo się wstydzę iść do jakiegokolwiek, ponieważ niewiele osób jest w stanie zrozumieć jak bulimia niszczy człowieka. Jest z Warszawy i błagam o pomoc.
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2012-10-24 21:22:43
Potwierdzam, że u studentów da się tanio lub za darmo wyleczyć zęby. Sam korzystałem z tego typu usług, jak miałem problemy finansowe.
polecam
Gość
Dodano: 2012-11-14 12:24:08
Byłam kiedyś u studenta w Wa-wie na ul. Miodowej. Właściwie szukałam kogoś kto mi tylko "zatruje" (tak to się chyba nazywa) zęba ponieważ wypadło mi lekarstwo założone przez moją stomatolog, a do najblizszego wyjazdu do domu miałam jakieś 2 tyg. Ogólnie warunki są jakie są 4 fotele obok siebie a na całej sali chyba ze 20 foteli. Do rzeczy, chłopak namówił mnie na wyleczenie tego zęba, tzn oczyszczenie i założenie plomby zamiast "zatrówania" go. Siedziałam chyba godzinę z buzią otwartą aż mnie cała szczęka bolała. Zdażało się, że źle założył to co ślinę zbiera, aż mnie uwierało, ale generalnie co jakieś 5 min przychodził profesor i nadzorował cały proces leczenia. Student bardzo dokładnie oczyścił "wyborował" mi ząb z resztek lakrstwa i innych, oczyścił i zapytał czy chce darmową plombę na NFZ czy dopłacam za plombę z kolorze zęba ( 20zł). Powiem tak jestem 2 lata po tamtej wizycie i jeszcze nigdy chyba nie miałam tak DOBRZE ZROBIONEGO ZĘBA. Wcale nie widać, że był robiony. POLECAM !
polecam
Gość
Dodano: 2012-11-14 12:36:47
To jest naprawdę DOBRA OPCJA dla ludzi którzy nie mają kasy na leczenie. Oczywiście nie wykluczone, ż można trafić na słabgo studenta (ale pracę ich nadzorują świetni lekarze prof. mający ogromne doświadczenie), ale równie dobrze można trafić do słabgo lekarza nawet w gabinecie prywatnym ( najlepsza dentystka w moim mieście załatwiła mi jedynkę, drogie leczenie kanałowe, zapalenie, znów leczenie, i znów, i teraz już mój ząb nie wygląda normalnie, pociemniał i boli przy pionowym ucisku). Chłopak u którego byłam bardzo się starał i naprawdę dokładnie zrobił mi tego zęba. Proponował dalsze leczenie (2 dziurki), wtedy się nie zdecydowałam i żałuje. Nie wykluczone, że w przyszłości tam wrócę
polecam
Gość
Dodano: 2012-11-14 12:42:44
To jest naprawdę DOBRA OPCJA dla ludzi którzy nie mają kasy na leczenie. Oczywiście nie wykluczone, ż można trafić na słabgo studenta (ale pracę ich nadzorują świetni lekarze prof. mający ogromne doświadczenie), ale równie dobrze można trafić do słabgo lekarza nawet w gabinecie prywatnym ( najlepsza dentystka w moim mieście załatwiła mi jedynkę, drogie leczenie kanałowe, zapalenie, znów leczenie, i znów, i teraz już mój ząb nie wygląda normalnie, pociemniał i boli przy pionowym ucisku). Chłopak u którego byłam bardzo się starał i naprawdę dokładnie zrobił mi tego zęba. Proponował dalsze leczenie (2 dziurki), wtedy się nie zdecydowałam i żałuje. Nie wykluczone, że w przyszłości tam wrócę
Jola
Gość
Dodano: 2013-10-09 11:07:22
Witajcie!
Czy zna ktoś z was taką studencką klinikę stomatologiczną w Katowicach (albo okolicach)?
minkasa
Gość
Dodano: 2013-10-17 07:54:30
Radzę przede wszystkim nastawić się na powazne podejście, tak na przyszłość. Gdybyście dbali o higienę nawet w podstawowym zakresie, to takich problemów na pewno by nie było. Tak więc radzę na przyszłość myć 3 razy dziennie... Ale też dbać o inne kwestie. Nie masz kasy? Cóż poradzić... powinieneś pieniądze zdobyć, bo jeśli stracisz zęby to koszty będą tylko większe...
artur kupiec
Gość
Dodano: 2013-10-22 07:50:18
Ludzie, musicie sobie ustanowić własną hierarchię najważniejszych zakupów. Musicie wiedzieć kupowanie czego jest najważniejsze, a które elementy będą zbędne. I akurat na leczenie zębów zawsze powinna się znaleźć kasa. Gdybyście na poważnie podchodzili do higieny, to takich problemów by nie było....
    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9    

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS