Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 12
Dodano: 2019-10-08 13:26:03
pracuje, jako stomatolog od kilku lat, zawsze można liczyć na dobre porady pacjentów :D ostatnio moja stała pacjentka poleciła mi zabieg na włosy - terapia keratynowa Amazon Keratin BARDZO jej jestem wdzięczna za to! dzięki niemu moje włosy się wzmocniły, w końcu są proste i gładkie!! różnicę zauważył nawet mój mąż :d
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2019-12-30 08:29:07
Mi ostatnio moja pacjentka poleciłą https://www.herbaya.pl/zdrowie-z-natury/z-bogactwa-natury-glog-w-trosce-o-twoje-serce
, bo szczerze to trochę się jej żaliłam o moich problemach z sercem. Już mam swoje lata także wiadomo jak jest, ale rzeczywiście muszę się wziąć za siebie i spróbuje może własnie tego ekstraktu z głogu , bo jestem zwolenniczką naturalnych środków, suplementów i kosmetyków. To w sumie lubie w swojej pracy, że często można trafić na kogoś kto może nas czegoś ciekawego nauczyć :)
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2019-12-30 08:29:33).
maciej
Gość
Dodano: 2020-02-05 12:39:18
Witam, zalezy mi na leczeniu protetycznym. Mam problemy z zebami i chcialabym zrobic proteze na bocznych zebach. Co sądzicie o tym stomatologu premium-clinic? Co sądzicie? Zalezy mi na tym,aby stomatolog mogl rowniez zajac sie chirurgią szczękową.

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS