Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2019-05-08 10:38:34
Dobra wszystko pięknie ale po co wydawać masę pieniędzy na takie implanty skoro można za dużo mnie zamówić dobrej jakości sztuczną szczękę?
GosiaR
Gość
Dodano: 2019-05-08 21:37:45
@Kinia wydaje mi się , że wiek nie ma tu szczególnej wagi, raczej stan zdrowia jest głównym wyznacznikiem czy można poddać się zabiegowi, czy raczej nie.
@janczar pewnie jest tańsza, ale nie jest tak komfortowa jak implant , który w gruncie rzeczy jest Twoim normalym zębem.
Ilość wiadomości: 4
Dodano: 2019-05-09 15:43:08

@janczar pewnie jest tańsza, ale nie jest tak komfortowa jak implant , który w gruncie rzeczy jest Twoim normalym zębem.

No nie wiem czy tak do końca implant się normalnym zębem.. Przeważnie jest wkręcany na śrubie, nie? Chyba, że teraz jest jakaś inna technologia już.
Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2019-05-19 10:40:15
@doradca
czy jest jakaś górna granica wieku kiedy można wykonać zabieg wkręcenia implantów zygomatycznych?

Witaj Kinia
Zazwyczaj to właśnie osoby starsze poszukują rozwiązań, dzięki którym będą mieć pełny i ładny uśmiech. Oczywiście przed zabiegiem przeprowadzane są rzetelne badania, dzięki którym specjalista może podjąć decyzję, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

Dobra wszystko pięknie ale po co wydawać masę pieniędzy na takie implanty skoro można za dużo mnie zamówić dobrej jakości sztuczną szczękę?

Witaj janczar
Oczywiście, że są tańsze alternatywy, ale jeżeli komuś zależy na wygodzie i może pozwolić sobie na takie wszczepy to czemu by nie skorzystać ? Fakt sam zabieg do najtańszych nie należy, ale po opiniach pacjentów można stwierdzić że jest wart każdej złotówki.

Anna
Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl
Karina
Gość
Dodano: 2019-05-19 16:24:24
Jeśli chodzi o implanty jak również o opiekę stomatologiczną na wysokim poziomie to polecam Eurodental w Warszawie.
  1 | 2 | 3 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS