Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Niiit
Gość
Dodano: 2016-01-14 15:29:41
Nie taka zła, ta Unia.
karol
Gość
Dodano: 2016-02-21 16:05:54
Czasami dotacje przydają się nawet lekarzom (w moim przypadku niebezpośrednio). Otóż prowadząc prywatny gabinet stomatologiczny, "wyprowadziłem" rejestracją pacjentów na zewnątrz. Dzięki temu z jednej strony mam więcej pacjentów, a z drugiej zdecydowanie mniejsze koszty funkcjonowania gabinetu. Własna rejestracja medyczna ( www.rejestracja-telefoniczna.pl ) to bardzo praktyczne rozwiązanie.
Ilość wiadomości: 3
Dodano: 2016-02-25 14:15:50
Ja słyszałem, że nowa unijna perspektywa ma dać szanse dla nowego, młodego biznesu. Akurat mam znajomą w Urzędzie Marszałkowskim i tam już się zainteresowani pojawiają.
Ja też jako student stomatologii muszę myśleć perspektywicznie i liczyć się z tym, że za jakiś czas jakaś dotacja na własny biznes może się przydać.
TT
Gość
Dodano: 2016-06-23 22:02:32
Panie Kamiński może ja się wypowiem, ponieważ moich pacjentów również obsługuje właśnie taka zewnętrzna rejestracja pacjentów - tak, zastępuje rejestrację na miejscu :-) Poza tym moja Asystentka nie jest już teraz odrywana od fotela z pacjentem do telefonu w najmniej oczekiwanym momencie (gdy ja jej potrzebuję).
hemte
Gość
Dodano: 2016-06-29 07:37:02
W ramach funfduszy wszystko jest do ogarnięcia, ale czy rzeczywiście takie dofinansowanie będzie możliwe pod własny gabinet to już tego wam nie powiem. Być może.
ania cerska
Gość
Dodano: 2016-07-15 07:49:39
Cały czas można z tego korzystać, ale przede wszystkim wymaga to zdrowego podejścia. U mnie duże zmiany nadeszły dosyć szybko, mocno się nad nimi napracowałam, ale korzyści przyszły.
Ilość wiadomości: 6
Dodano: 2016-07-29 15:33:12
Dobry biznes plan i na ogół udaje się.
Ilość wiadomości: 11
Dodano: 2018-11-12 10:23:17
Dotacje na własny biznes to super sprawa. Ja ostatnio korzystałem z dotacji na umeblowanie części dziecięcej. Fajne nowe zabawki.

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS