Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
ewera
Gość
Dodano: 2020-02-22 13:50:18
Ja to dopiero w Dental Hose w Łukowie dowiedziałam się o tym, że przez moje usunięte zęby reszta zaczęła się rozchodzić i coś z tym trzeba było zrobić. Nie chciałam robić mostów ani mieć protezy, wiec ostatecznie zdecydowałam się na implanty. Tam mają nowoczesny sprzęt i świetnego dentystę, który poradził sobie z moim przypadkiem, polecam.
Ana
Gość
Dodano: 2020-03-04 19:04:41
Implanty to fajna sprawa, jeśli chcemy cieszyć się pięknym uśmiechem. Jeśli chodzi o najlepszy moim zdaniem gabinet, to polecam Eurodental w Warszawie. Mają specjalistów którzy naprawdę znają się na rzeczy.
Ilość wiadomości: 16
Dodano: 2021-07-07 11:08:05
Ja się mocno przejechałam na implantach z NFZ, szczerze uważam ze lepiej od razu iść prywatnie. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to polecam gabinet Magodoncja w Warszawie smile
silmine
Gość
Dodano: 2021-08-18 07:21:43
Nfz nie finansuje implantów i nie zapowiada się na to aby miało to robić Raczej nie macie co na to liczyć bo obecnie leczenie uzębienia jest niedofinansowane i na fundusz niewiele co można zrobić.
Tak wiec jeśli implanty to jedynie prywatnie.
Od siebie polecam zajrzeć sobie na stronę
https://spieta.com.pl/implanty-zebow-kiedy-warto-je-wybrac-wskazania-zabieg-cena/

Kilka informacji jakie są wskazania do zabiegu oraz ile to może kosztować.
lilka
Gość
Dodano: 2021-08-24 09:27:56
Implanty z tytanu gwarantują bardzo długi okres użytkowania, choć niestety są dość drogie. Alternatywą dla nich mogą być implanty cyrkonowe. Dentysta w Szczecinie przy Kaszubskiej zajmuje się m.in. wstawianiem implantów.
gość
Gość
Dodano: 2021-10-20 10:23:22
dobry dentysta to taki, który nie skroi za bardzo :)
Dodano: 2021-10-21 14:57:56
Jakby ktoś szukał, to dobra jest u Pani Bożeny Wojtczak - ojciec potrzebował implantów zęba i wszystko przebiegło dobrze :)
Edytowany 1 razy (Ostatnio: 2021-10-21 14:58:33).
Ilość wiadomości: 20
Dodano: 2021-11-23 21:56:54
Kilka lat temu wstawiałem implant w pewnej klinice dentystycznej. Po miesiącu zaczęły się problemy. Teraz boli mnie szczęka i mam problemy z gryzieniem. Szukam miejsca sprawdzonego z nienaganną opinią gdzie będę w stanie poprawić nie udany zabieg. Pczy ktoś z Was zna tę klinikę i jest w stanie również polecić?
  1 | 2 | 3 | 4 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS