Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Forum

Autor
Wiadomość
Maria74
Gość
Dodano: 2018-09-19 14:38:44
nie, implanty zębów nie są refundowane. Jeslchcesz w taki sposób uzupełnić braki w uzębieniu to musisz zrobić to na własny koszt. Ja robiłam implenty w gabinecie Doktor Świątkowskiej w Krakowie https://stomatologiaswiatkowska.pl/implantologia-stomatologiczna. U niej mozna wykonać bardzo dobrej jakości implanty, które posłużą na całe życie. Pani Doktor jest bardzo precyzyjna w tym co robi i zawsze dobiera najlepsze rozwiązanie indywidualnie do potrzeb pacjenta
Ilość wiadomości: 1
Dodano: 2019-01-10 10:34:47
Biorąc pod uwagę ceny implantów proponuję kredyt bankowy, którym można sfinansować implanty. Pracuję dla jednego z renomowanych banków, cenowo na pewno mogę być atrakcyjniejszy niż to co oferują gabinety. W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny 889768065 lub email na adres bnowak@pseudonim.pl. Na terenie Warszawy i okolic dojeżdżam do klienta i nie ma potrzeby wizyty w placówce.
Forumowicz35
Gość
Dodano: 2019-01-15 08:30:57
nie no bez przesady nie wszedzie trzeba brac kredyt zeby zrobic implanty :D Sprawdz sobie oferte Scandinavian Clinic ponoc naprawde dobrze robia, ja tam implantow nie robilem ale lecze sie u nich od dluzszego czasu i na nic nie moge narzekac, profesjonalnie milo a do tego kasy nie zdzieraja
andrzejskowski
Gość
Dodano: 2019-07-23 10:10:55
Implanty do najtańszych nie należą, ale nie wyobrażałem sobie reszty życia chodzić z ruchomą protezą? W Łukowie mamy doktora-eksperta w tym temacie, człowiek pełen wiedzy i empatii.
alka458
Gość
Dodano: 2019-08-19 17:47:20
Ja tam wolę zrobić prywatnie i wiem, że mam porządnie.
Zuza
Gość
Dodano: 2019-09-04 16:12:11
Mój mąż robił sobie implanta w Lux Med w Warszawie. Jest bardzo zadowolony z jakości usług i I podejścia do pacjenta.
  1 | 2 | 3 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS