Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna DzieckoWarto wiedziećWieści z kraju i ze świata

Ankieta

Czy Twoje dziecko lubi myć zęby ?

  • Tak
  • Raczej tak
  • Raczej nie
  • Nie
Świątecznie dbaj o zęby
  • 19-12-2007
 
Dzieci z Barki, niekoniecznie, w przyszłości, zostaną pacjentami Centrum Stomatologii Candeo. Nie przeszkadza to jednak firmie zorganizować dla nich świątecznej, stomatologicznej akcji profilaktycznej.

Spotkanie odbędzie się 21 grudnia. Organizatorami, oprócz Candeo, są firmy OralB i Blendamed.  W ramach akcji profilaktycznej, dzieci nauczą się dbać o zęby. Każdy z małych pacjentów może liczyć na bezpłatny przegląd stomatologiczny i zdiagnozowanie tych zębów, które muszą być leczone.

Akcja ma odbywać się w przyjaznej, świątecznej  atmosferze. Lekarze z Candeo uważają, że właśnie taki kontakt, nie związany z bólem i stresem daje nadzieję na późniejsze, poprawne kontakty. To bardzo ważne, bo jak wiadomo, większość dentystycznych fobii ma swój początek w dzieciństwie.

Każdy z nas, przynajmniej profilaktycznie, musi odwiedzać dentystę. Osoby, które się nie boją, robią to systematycznie, dzięki czemu, wszelkie choroby zębów czy dziąseł wykrywane są we wczesnej fazie.

Stomatolodzy uważają, że turystyka dentystyczna do naszego kraju może wkrótce się skończyć. Ceny usług stomatologicznych idą w górę, niedługo mieszkańcom Skandynawii, Niemiec czy Wielkiej Brytanii przestanie się opłacać leczenie zębów w Polsce.

Polskim lekarzom pozostaną polscy pacjenci, warto więc zadbać o nich wcześniej. Specjaliści z Candeo zdają sobie, oczywiście, sprawę, że dzieci z Barki niekoniecznie zostaną ich pacjentami w przyszłości, jednak mają gest. Chcą zrobić coś dobrego i deklarują, że mali pacjenci mogą liczyć na ich opiekę w ciągu najbliższych kilku lat.

Źródło: Głos Wielkopolski, 18.12.2007
 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Wyszukiwarka gabinetów

 
 
 
 

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS