Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna DzieckoWarto wiedzieć

Ankieta

Czy Twoje dziecko lubi myć zęby ?

  • Tak
  • Raczej tak
  • Raczej nie
  • Nie
Sylwester z dzieckiem na stoku
  • 31-12-2019
 

 

 

 

 

Wiele osób wyjeżdża, aby nadejście nowego roku świętować z dala od domu. Częstym celem sylwestrowych wojaży stają się góry i stoki narciarskie. Zabierając ze sobą dzieci, które dopiero ucząc się jeździć na nartach czy snowboardzie, trzeba zadbać o ich bezpieczeństwo. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w specjalne ochraniacze na brodę oraz świetnej jakości kask.

To podstawowy zakres zapewnienia milusińskim bezpieczeństwa na stoku, gdyż dzieci kilkuletnie nie znają pojęcia strachu, który rodzi się w umyśle głównie dzięki znajomości podstawowych zasad fizyki. Z tego powodu jazdę na nartach traktują, jak coś absolutnie bezpiecznego, a rozwijane przez malców prędkości podczas zjazdów potrafią wprawić w osłupienie doświadczonych narciarzy.

Przy małym doświadczeniu łatwo o wypadek, podczas którego może dojść do złamania szczęki, utraty zębów, uszkodzenia szkliwa czy innych obrażeń w obrębie twarzoczaszki. Z tego powodu zaopatrzenie dziecka we wspomniane ochraniacze może zapobiec uszkodzeniu ciała.

Kask i ochraniacz na brodę zwiększają prawdopodobieństwo, że jama ustna oraz zęby i kości podczas wypadku zostaną w nienaruszonym stanie.

 

Wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku życzy ekipa PortaluDentystycznego.pl!

 

 

 
Inne wiadomosci w kategorii
Komentarze
 
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi komentarzami.
 
 

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Wyszukiwarka gabinetów

 
 
 
 

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje
Kanały
informacyjne RSS
Subskrybuj RSS
Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS